Telekom, Orange, SWAN a UPC oznámili dočasné sprístupnenie platených TV kanálov pre všetkých používateľov.

Operátor SWAN pred pár dňami oznámil, že sprístupní prémiové detské TV kanály zadarmo a to od 11. do 25. marca 2020.

Konkrétne ide o TV kanály JimJam, Cartoon Network, Boomerang, Nickelodeon, Nick Jr. a NickToons, ktoré pribudnú používateľom televízie od SWANu v ponuke bez toho, aby si čokoľvek museli aktivovať.

SWAN tak reagoval na uzavretie škôl a aktuálnu situáciu, ktorú spôsobil koronavírus. K tejto iniciatíve sa pridali aj ďalší operátori.

Telekom

Telekom sa rozhodol sprístupniť od 13. marca do 13. apríla 2020 všetkým zákazníkom množstvo detských, filmových či lifestylových TV kanálov. Konkrétne ide o TV kanály Ťuki TV, Duck TV, Nick Jr., MTV dance, MTV hits, MTV Rock, FilmBox Extra, FilmBox Premium a aj exkluzívny dokumentárny TV kanál BBC Earth.

O aktiváciu nie je potrebné žiadať, budú sprístupnené automaticky. Operátor odporúča reštart Magio boxu. Používatelia s aktívnou službou Magio GO zároveň získajú počas najbližších dní nasledujúce tituly vo videopožičovni bezplatne:

  • Hovory s TGM
  • Noc na Karlštejně
  • Ťah pešiakom
  • Syn zmaru
  • Nálet na Čchung-čching
  • Krajčírka
  • E. A. Poe: Archa bláznov
  • Nesmrteľná teta
  • Posledný bozk
  • Rezistencia

Orange

Orange od 13. do 31. marca 2020 automaticky a bez ďalších poplatkov sprístupňuje všetky detské balíky. Zároveň od 13. marca do 30. apríla 2020 sprístupňuje aj všetky TV kanály z prémiového Balíka FilmBox Premium.

Používatelia Orange TV na optike, cez  satelit alebo cez internet tak budú môcť sledovať všetky detské TV kanály z Balíka deti A a Balíka deti Z až do 31. marca. Bez ďalších poplatkov bude možné sledovať aj Disney Channel, Minimax či LaLa TV.

Konkrétne, pre zákazníkov, ktorí majú Orange TV cez optiku, Orange bezplatne sprístupňuje aj TV kanály Minimax, LaLa TV HD, KI:KA (Kinderkanal) a FilmBox. V prípade, že zákazníci majú Orange TV cez satelit alebo internet, majú k dispozícii aj TV kanály Minimax, LaLa TV a FilmBox.

Navyše až do 30. apríla získavajú všetci užívatelia Orange TV bezplatne všetky stanice z prémiového Balíka FilmBox Premium vrátane filmového TV kanálu FilmBox – FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium HD, FilmBox Family, DocuBox HD, FightBox HD, EroX HD, EroXXX HD, FashionBox HD, Fast&FunBox HD, 360 TuneBox HD.

Zároveň naďalej pokračuje exkluzívne vysielane National Geographic Channel HD a National Geographic Wild (do 31. marca) a to taktiež bez ďalších poplatkov navyše. Uvedené programové balíky budú sprístupnené všetkým zákazníkom automaticky, ponuka neplatí len pre tých, ktorí využívajú služby Biznis TV.

UPC

UPC oznámilo, že sprístupňuje detské TV kanály Minimax, Jim Jam a Duck TV do konca marca 2020 pre všetkých televíznych zákazníkov bezplatne.

TV kanály sa zobrazia všetkým používateľom digitálnej aj internetovej televízie Horizon TV v piatok 13. marca bez ohľadu na predplatený balíček, a to automaticky a bez nutnosti reštartu prijímacieho zariadenia. Duck TV, JimJam a Minimax nájdu zákazníci aj v ponuke mobilnej televízie Horizon Go.

Zdroj: SWAN, Telekom, Orange, UPC

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit