Orange má v ponuke nový set-top box pre satelitnú TV

0

Set-top box iNEOS OR1 v budúcnosti ponúkne hybridnú funkcionalitu. 

Orange zaradil do ponuky vlastný satelitný set-top box iNEOS OR1. Ide o Full HD box s prístupovou kartou priamo integrovanou v zariadení.

Novinka okrem atraktívneho dizajnu aj používateľského rozhrania prináša predovšetkým prvotriednu kvalitu obrazu, umožňuje nahrávanie programov s možnosťou plánovania (na externé USB úložisko) a tiež dáva možnosť program pozastaviť a dopozerať neskôr (rovnako s využitím USB).

Nechýba automatické ladenie programov (FastScan), podpora pre video kodek HEVC (H.265) a audio kodek AC-3 pre priestorový zvuk. Zariadenie je pre používateľov služby Orange TV cez satelit dostupné formou prenájmu, mesačný poplatok je 3 eurá.

Orange v budúcnosti plánuje rozšíriť set-top box o podporu hybridnej funkcionality, ktorá prostredníctvom internetového pripojenia umožní sledovanie nelineárneho obsahu, ako je napríklad archív programov.

Zdroj: Orange

Prečítajte si aj:

V Orangei si môžete odteraz kúpiť nové Apple zariadenia: iPhone SE, iPad Pro aj MacBook Air 13

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>