Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Od 16. júla ponúka Panasonic slovenským zákazníkom mimoriadnu predĺženú záruku na televízory zakúpené do konca septembra. Ponuka prichádza vo chvíli, kedy s plánovaným nástupom televízneho vysielania vo formáte DVB-T2 zvažuje kúpu nového televízora veľké množstvo zákazníkov.

Spoločnosť Panasonic, dlhoročný líder v oblasti televízorov a súvisiacich technológií, spúšťa časovo obmedzenú akciu s predĺženou 5-ročnou zárukou. Táto ponuka sa vzťahuje na vybrané modely LED a OLED televízorov najnovšej generácie, ktoré používajú na úpravu obrazu digitálne technológie profesionálnych hollywoodskych postprodukčných štúdií. Táto akcia je zákazníkov zaujímavá aj vzhľadom k plánovanému nástupu nového vysielacieho formátu digitálneho pozemného vysielania.

„Dĺžka záručnej doby je jedným z rozhodujúcich faktorov pri nákupe nového televízora. Naše produkty pred uvedením do výroby starostlivo testujeme. Vďaka tomu im veríme natoľko, že môžeme teraz ponúknuť zákazníkom, ktorí si zakúpia vybrané modely televízorov mimoriadne výhodné podmienky,“ hovorí Ondřej Machala, produktový manažér Panasonic.

K aktivácii mimoriadnej záruky je potrebné, aby zákazníci registrovali svoj nový televízor na internetovej stránke www.tvoled.sk/5rokov.  Táto akcia platí od 16.7. do 30.9. 2018.

 

Značky: