Powerbanka s rýchlym nabíjaním

0

Smartfón s rýchlym nabíjaním už možno máte. Nabíjačka k nemu je v balení. Čo však, keď ho potrebujete nabiť z powerbanky? Ideálne je použiť takú, ktorá má funkciu Quick Charge 3.0 ako aj nami testovaná powerbanka Lamax 10 000 mAh. Rýchlosť nabíjania je presne taká istá, ako v prípade nabíjačky QC 3.0 dodávanej s vaším smartfónom.

Powerbanka je stále kompatibilná so všetkými zariadeniami. Pokojne ňou môžete nabíjať inteligentné hodinky, ale aj smartfóny, ktoré nepodporujú rýchle nabíjanie. Vtedy bude maximálny prúd 2,4 A.

Na tele má štyri biele LED indikátory signalizujúce stav kapacity powerbanky. Využiť môžete veľký USB port na rýchle nabíjanie, druhý veľký na štandardné nabíjanie a takisto obojstranný USB port. Ním sa dá powerbanka nabíjať, takisto technológiou Quick Charge 3.0. Vzhľadom na kompatibilitu sme ocenili, že výrobca ponechal možnosť nabíjania aj cez klasický microUSB port.

Cena: 27 EUR
Zapožičal: Lamax Electronics

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár