Powerbanka Verbatim do vrecka od košele

2

Mať na cestách powerbanku je takmer nevyhnutnosť.

Verbatim Ultra-Slim Power Pack je jedna z tých, ktoré sa dajú veľmi dobre prenášať. Ako už názov hovorí, je veľmi tenká a vyskúšali sme, že ju pokojne môžete mať aj v zadnom vrecku nohavíc alebo na košeli. Je hrubá len 9 mm. Puzdro je hliníkové a z prednej strany plastové s efektom lakovaného náteru. Má štyri modré diódy na ukazovanie zostávajúcej kapacity a tlačidlo na zapnutie. Keďže jej kapacita Li-Pol akumulátora na úrovni 4200 mAh prekonáva väčšinu kapacít akumulátorov v smartfónoch, vyskúšali sme ako je to s ňou v praxi. Nabíjali sme s ňou smartfón Coolpad Torino. Jeho akumulátor má kapacitu 2500 mAh, no podarilo sa nám ho z úplne vybitého stavu nabiť len na 92%. Tu sa nabíjanie pre vybitú powerbanku ukončilo. Vstupný prúd na nabitie powerbanky je 1 A, výstupný je na úrovni 2,1 A.

Cena: 26,90 EUR
Zapožičal: Verbatim

Tento článok vyšiel aj v tlačenom júlovo-augustovom vydaní TOUCHIT č. 6/2016, preto sa niektoré skutočnosti uvedené v článku, môžu odlišovať oproti aktuálnemu dátumu publikovania.

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>