ASUS pripravil atraktívnu ponuku pre všetkých fanúšikov automobilových hier.

Každý, kto si od 11. novembra zakúpi herné notebooky ASUS ROG G701VO, G752VY/VS/VT, GL752VL, G751JY/JT,  G501JW/VW, G551VW, GL502VS/VM/VY/VT a zaregistruje sa na stránke www.asus-forza.cz/sk, získa zadarmo očakávanú automobilovú hru Forza Horizon 3 pre PC s operačným systémom Windows 10 a konzolu Xbox One! Táto špeciálna ponuka platí iba do vypredania zásob.

Ponuka je určená herným priaznivcom na Slovensku a v Čechách. Na spomenutej webovej stránke treba vyplniť jednoduchý formulár a nahrať kópiu dokladu o kúpe notebooku. Po odoslaní týchto údajov získate kód, pomocou ktorého si môžete aktivovať licenciu k hre Forza Horizon 3. Pre jej stiahnutie a inštaláciu je potrebné mať nainštalovanú aktuálnu verziu aplikácie Windows Obchod ako aj všetky aktualizácie operačného systému Windows 10. Hru je po získaní licencie v obchode Windows Obchod možné hrať aj na konzole Xbox One. Táto ponuka platí na Slovensku pre notebooky ASUS ROG G701VO, G752VY/VS/VT, GL752VL, G751JY/JT,  G501JW/VW, G551VW, GL502VS/VM/VY/VT.

ASUS ROG – herné notebooky pre každého

ROG G701 je ľahko prenosný 17-palcový štýlový herný notebook, ktorý bol navrhnutý s cieľom poskytnúť špičkový výkon pri hraní hier. Zásluhou grafickej karty NVIDIA GeForce GTX 980 s možnosťou pretaktovania má notebook potenciál vyrovnať sa aj najvýkonnejším herným notebookom.

ROG G752 je rad výkonných herných notebookov, ktoré majú vo výbave grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 10-Series, najnovšie procesory Intel Core a až 64GB DDR4 operačnú pamäť.

ROG G751 a GL752 je rad 17-palcových herných notebookov s grafickou kartou až do NVIDIA GeForce GTX 1070 a výkonnými procesormi Intel Core i7.

ROG G501, G551 a GL502 sú 15-palcové notebooky, ktorú sú dostupné v rozličných konfiguráciách. Ponúkajú procesory Intel Core až do i7 a herné grafické karty NVIDIA GeForce GTX.

Austrálsky festival rýchlosti

Automobilová udalosť roka! Najväčší otvorený svet, bombastická grafika, skvelý soundtrack. Práve týmito prívlastkami hodnotia recenzenti hernú novinku Forza Horizon 3. Jej dej sa tentokrát odohráva v ďalekej Austrálii. K dispozícii je 350 licencovaných a do detailov prepracovaných závodných vozidiel, desiatky rôzne náročných tratí na cestách aj v teréne a k tomu úžasné prírodné a mestské scenérie.

Hrať môžete proti virtuálnym súperom aj online s kamarátmi. Usporiadajte vlastný festival rýchlosti, budujte kariéru, vyšperkujte si auta k dokonalosti, získajte na svoju stranu fanúšikov, ale hlavne – preskúmajte Austráliu. Forza Horizon 3 ponúka desiatky hodín parádnej zábavy. A vďaka ASUSu ju máte zadarmo na dosah ruky.

Značky: