Pridajte sa virtuálne k dobrej spoločnosti.  Samsung pripravil netradičnú online aktivitu s výhrami

Súčasná situácia asi nikoho neteší a chvíle doma sa snažíme vyplniť najrôznejšími aktivitami. S jednou netradičnou prichádza aj Samsung a to každý štvrtok večer. Ak teda nemáte vo štvrtok večer čo na práci, môžete sa pripojiť a byť V dobrej spoločnosti. Zároveň sa dozviete niečo nové a možno si odnesiete nejakú zaujímavú cenu.

Ak vás už nebaví sledovať televízny program, stavte na nový internetový projekt Samsungu a Sajfu s názvom „V dobrej spoločnosti“ – netradičný internetový kvíz so zameraním na jednu oblasť, ktorého hosťom je známa osobnosť. Prvý kvíz sa niesol v duchu filmov a hosťom bol herec Marek Fašiang. V priebehu ďalších 4 týždňov vás čakajú ďalší známi hostia a samozrejme Sajfa, s ktorými strávite zábavný večer, preveríte si svoje znalosti z rôznych oblastí a zároveň zabojujete o novinky od Samsungu.

V každom z kvízov odznie balík otázok, pomedzi ktoré Sajfa svojho hosťa vyspovedá. Tento týždeň môžete vyhrať ďalšie hodnotné ceny v kvíze s otázkami zameranými na oblasť popkultúry. Pre najšikovnejších z vás sú pripravené novinky: slúchadlá Galaxy Buds+, hodinky Galaxy Watch Active 2 a najnovší telefón Samsung Galaxy Note10+.

Súťažiť môžu všetci, ale len prví  najrýchlejšie zaregistrovaní môžu získať atraktívne prekvapenie, ktoré využijú už počas najbližšieho Samsung víkendu. Preto neváhajte a zaregistrujte sa hneď v nedeľu do ďalšieho kvízu na stránke www.vdobrejspolocnosti.sk.

V prípade, že sa chcete dostať k iným výhodným ponukám, sledujte akciu Samsung víkend. Tá prebieha aj počas mája, vždy od piatku do nedele. Aktuálnu ponuku nájdete na stránke Samsung víkend.

Značky: