Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Privátny filter Natec Owl je nenápadná fólia pre obrazovku počítača, alebo notebooku, ktorá chráni vaše osobné údaje a dôverné informácie pred ľuďmi hľadiacimi z boku.

Filter funguje tak, že od uhlu 30° od stredu obrazovky sa stáva nepriehľadný. Nikto nemá rád, keď sa mu z boku pozerajú na obrazovku, na ktorej môžu byť cenné a dôverné informácie, a preto sa pred únikom takýchto informácii treba chrániť, aby sa nedostali do nesprávnych rúk. Naviac Európske nariadenie o ochrane údajov (GDPR) ukladá povinnosť, ktorá by sa nemala podceňovať, pretože únik údajov a porušenie predpisov môže viesť k vážnym právnym následkom.

Inovatívna technológia

Natec Owl na prvý pohľad pripomína obyčajnú ochrannú fóliu, ale v skutočnosti obsahuje inovatívnu technológiu mikrožalúzie skladajúcej sa z 10 vrstiev, ktorá poskytuje jasný výhľad spredu a znemožňuje výhľad z boku. Už pri miernom uhle je obraz stmavený a skreslený tak, aby zabránil čítaniu údajov a od 30° sa obrazovka stáva úplne čierna.

Chráni zrak i obrazovku

Privátny filter Natec Owl chráni nielen dôverné údaje, ale aj váš zrak. Obrazovky vytvárajú škodlivé UV žiarenie, ktoré pri dlhodobom používaní obrazovky spôsobuje nielen únavu očí, ale môže poškodiť aj váš zrak. Filter obmedzuje prenikanie škodlivého UV žiarenia a antireflexné vlastnosti znižujú únavu očí.

Natec Owl je vyrobený z odolného materiálu, ktorý navyše chráni obrazovku pred nečistotami, poškriabaním a tiež znižuje zanechávanie odtlačkov prstov. Dôležitou vlastnosťou je, že filter zachováva dotykové funkcie displeja.

Jednoduchá a rýchla inštalácia

Natec Owl je možné nainštalovať dvoma spôsobmi v závislosti od vašich preferencií. Každá z nich je veľmi jednoduchá a zaberie len chvíľu. Prvou z nich je inštalácia pomocou priehľadných držiakov prilepených k rámu monitora, vďaka ktorým môžete kedykoľvek jednoduchým a rýchlym spôsobom, nasadiť a zložiť filter. Táto spôsob je obzvlášť užitočný, ak chcete občas zdieľať obsah zobrazený na obrazovke prísediacim. Druhý, diskrétnejší spôsob, je inštalácia natrvalo pomocou transparentných obojstranných pások prilepených priamo na obrazovku.

Privátny filter Natec Owl je dostupný v 5 rozmeroch: 14″, 15,6″, 21,5″, 23,8″, 24″.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Vlastnosti

– Ochrana súkromia a dôverných informácií

– Chráni váš zrak a znižuje UV žiarenie

– Chráni pred poškriabaním

– Antireflexný povrch

– Jednoduchá inštalácia

– Chráni pred únikom údajov GDPR

– Zachováva dotykové funkcie displeja

Značky: