Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Poskytovateľ IT služieb s vývojovým centrom v Košiciach – Astound Commerce ohlásil strategickú investíciu od Salseforce Ventrues a hlbokú spoluprácu medzi týmito dvoma partnermi. Toto rozhodnutie je namierené na rast prítomnosti firmy na trhoch v severnej a latinskej Amerike, EÚ a na strednom východe, a taktiež aj na rast podielov Astound projektov v celkovom Salsforce eko systéme.

Astound Commerce sa zameriava na vytváranie kvalitných ecommerce riešení pre klientov v obchodnom sektore skrz partnerstvá s vedúcimi obchodníkmi ecommerce platforiem. Jedným z takýchto partnerom je svetový líder CRM a ecommerce riešení– Salesforce, ktorého produkty používá už cez 150 tisíc firiem v celom svete. Takmer 70% projektov pre zahraničných zákazníkov sú implementované Astoundom ako Salesforce cloud platformy –  Commerce Cloud, Marketing Cloud, Community Cloud and Service Cloud, a toto číslo narastá.

S narastajúcou odbornosoťou v digitálnej stratégii, technológii, digitálnom marketingu a s nárastom v sfére zákazníckych skúseností, minulý rok firma Astound Commerce obrdžala ocenenie Platinum Consulting Partner Salesforce Commerce Cloud. Tento rok líder v oblasti cloudových riešení potvrdil dlhodobé zámery spolupracovať a investovať do spoločnosti Astound zo svojho Corporate Fund Salesforce Ventures.Toto rozhodnutie znamená ďalšiu expanziu Astound Commerce do iných lokalít a obsiahlu prácu so zákazníkmi na existujúcich trhoch v USA, latinskej Amerike a Európe.

Igor Gorin, Zakladateľ a CEO Astound Commerce poznamenal, „Astound a Salesforce vidia obrovskú príležitosť na cross-cloud implementácie, ktoré spoja marketing, reklamu, predaj a podporu, a taktiež vzhliadajú k dôveryhodným partnerom, akým je Astound, aby sa sa to zrealizovalo. Trh to potrebuje, každý o tom rozpráva a my to uskutočníme. Pracujeme so Salesforce, aby sme sa stali lídrami na trhu v tejto oblasti. “

Ilya Vynogradskiy, Zakladateľ a CTO Astound Commerce dodal, “ Od dnešného dňa sa Astound Commerce aktívne vyvíja získavaním nových klientov a dobíjaním nových trhov, rozširovaním obchodu, tiež investovaním do rastu v inžinierských centrách v štyroch krajinách. Investícia Salesforce Venture do firmy pozdvihne rast Astoundu cez rozširovanie balíčkov služieb a poskytovanie viac sofistikovaných integrovaných ecommerce riešení na trhu.“

Okrem Astound Commerce, Salesforce Ventures portfolio zahŕňa veľmi známe firmy ako Docker, Evernote, IFTTT, Stripe, Quip, SurveyMonkey, Twilio, Box.com, Dropbox, DocuSign, MongoDB, Zoom, Hubspot a iné.

Značky: