Samsung Galaxy Tab S6 s podporou 5G oficiálne predstavený

1

Spustenie predaja v domovskej Južnej Kórei je naplánované už na 30. januára.

Tento 5G tablet bude poháňaný čipovou sadou Snapdragon 855 spolu s modemom X50 spoločnosti Qualcomm. Ostatné technické parametre budú s pôvodnou verziou rovnaké a v žiadnych iných parametroch zmeny nenastali. Môžeme tak opäť vidieť 10,5-palcový QHD+ Super AMOLED displej, štyri reproduktory, fotoaparáty 13 + 5 Mpx a veľkú 7040 mAh batériu a dotykové pero S Pen.

Samsung Galaxy Tab S6 5G

Samsung Galaxy Tab S6 s podporou 5G a dotykovým perom S Pen

Galaxy Tab S6 5G sa dostane do predaja v Južnej Kórei už zajtra za cenu 999 900 KRW (prepočet 780 eur) v konfigurácii so 6 GB pamäte RAM a 128 GB vnútorného úložiska. Spoločnosť Samsung pripravila pre prvých zákazníkov akciovú ponuku. Tí sa môžu tešiť, že si okrem nového tabletu Galaxy Tab S6 5G odnesú za špeciálnych podmienok aj množstvo výhod – klávesnicu Book Cover, ochranné sklo Whitestone, limitovanú sériu dotykových pier S-Pen a veľa ďalšieho.

Dostupnosť pre Európu a ďalšie trhy zatiaľ nepoznáme.

Zdroj: GSMArena, Samsung

Prečítajte si aj:

Toto je Samsung Galaxy Tab S6: Nový tablet, ktorý zvyšuje kreativitu a produktivitu. Poznáme cenu a termín príchodu na trh

Značky:

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Jeden komentár

  1. ten vyzera celkom dobre, dufam, ze to troska vylepsia, pretoze tie ich tablety zatial maju dost dobru konkurenciu, ktora ich predava za menej penazi.. aj ke pozriem testy, https://necenzurovane.sk/tablety/ tak su samsung tablety na tych da sa povedat poslednych miestach, co ma netesi,lebo samsung je moj love-brand

Pridaj komentár