Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Modely Tab S7 a Tab S7+ v prevedení Mystic Navy sú vybavené novým užívateľským rozhraním One UI 3, ktoré vylepšuje ich kompatibilitu s inými prístrojmi ekosystému Galaxy

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje novú verziu tabletov Galaxy Tab S7 a Tab S7+ v tmavomodrom prevedení Mystic Navy. Portfólio špičkových zariadení Samsung v atraktívnych farbách sa tým zase o niečo zväčšuje a užívatelia majú ďalšiu možnosť kreatívneho vyjadrenia. K prednostiam nových tabletov patrí aj najnovšie používateľské rozhranie One UI 3 a displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Vďaka bohatej funkčnej výbave sa záujemcovia o Galaxy Tab S7 alebo S7+ môžu tešiť na jedinečné zážitky v rámci rozsiahlo prepojeného ekosystému Samsung Galaxy. Tablety Galaxy Tab S7 a S7+ v tmavomodrom prevedení budú na Slovensku dostupné od 19. februára, ich odporúčaná maloobchodná cena začína na 699 € a spustenie predaja sprevádza zaujímavá promo akcia, v rámci ktorej je možné získať zaujímavé bonusy.

„Tablety Samsung Galaxy Tab S7 a Tab S7+ v tmavomodrom prevedení Mystic Navy opäť o niečo rozširujú možnosti kreatívneho vyjadrenia užívateľov,“ hovorí Tomáš Balík, riaditeľ divízie mobilných zariadení Samsung Electronics Czech and Slovak. „Zásluhu na tom majú predovšetkým vynikajúce technické parametre a funkcie modelov Tab S7 a Tab S7+, ktoré už ich majitelia nejakú dobu spokojne využívajú. Nový farebný variant Mystic Navy len potvrdzuje naše odhodlanie ponúkať špičkové prístroje, ktoré nielen skvele fungujú, ale tiež výborne dopĺňajú osobnosť svojich majiteľov.“

 Ceny a dostupnosť

ModelFarbaOdporúčaná maloobchodná cena
Galaxy Tab S7 Wi-FiMystic Navy (Tmavomodrá)699 €
Galaxy Tab S7 LTEMystic Navy (Tmavomodrá)799 €
Galaxy Tab S7+ Wi-FiMystic Navy (Tmavomodrá)899 €
Galaxy Tab S7+ 5GMystic Navy (Tmavomodrá)1 099 €

Spustenie predaja nového farebného variantu tabletov sprevádza na Slovensku aj zaujímavá promo akcia, ktorá sa vzťahuje na všetky tablety Tab S7 alebo Tab S7+ bez ohľadu na farebný variant. Pokiaľ si na e-shope www.samsung.sk v období 19. 2. až 5. 3. zakúpite Tab S7 alebo Tab S7+, automaticky dostanete ako bonus ochranné puzdro v ľubovoľnej farbe. Zároveň, ako druhý bonus, dostanete možnosť zakúpiť si Galaxy Buds+ v čiernej farbe so zľavou 50 %.

Skvelé parametre pre každú situáciu

Nové používateľské rozhranie One UI 3, oficiálne predstavené na podujatí Galaxy Unpacked 2021, umožňuje užívateľom jednoduché bezdrôtové prepojenie tabletov s novými telefónmi radu Galaxy S21 a slúchadlami Galaxy Buds Pro. Spolu fungujú ešte lepšie ako predtým, čo ponúka skutočne jedinečný užívateľský zážitok – napríklad texty a fotografie je možné v priebehu chvíľky medzi telefónmi a tabletmi prenášať bez akýchkoľvek problémov. Okrem toho nová verzia softvéru One UI umožňuje využiť displej tabletu Galaxy Tab S7 alebo S7+ ako rozšírenú pracovnú plochu monitora počítača či notebooku.

Nové spôsoby kreatívneho vyjadrenia

Máte kreatívne sklony? Potom je pre vás Galaxy S7 alebo S7+ ideálnym spoločníkom – v dnešnej dobe potrebujeme viac ako kedykoľvek predtým z času na čas vypnúť a venovať sa svojím koníčkom a vášni. Galaxy Tab S7 aj S7+ sú v prevedení Mystic Navy vybavené displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Displej modelu Tab S7 meria 11 palcov čiže 27,9 cm a je vybavený technológiou LTPS TFT, verzia Tab S7+ má displej typu Super AMOLED s uhlopriečkou 12,4 palcov (31,5 cm). V oboch prípadoch sa teda môžete tešiť na hranie v cloude  aj streaming filmov či seriálov vo vysokom rozlíšení. Svet zábavy, či už ide o hry, kreslenie či iné kreatívne činnosti, čaká s novými tabletmi len na vás.

Rozsiahly vyspelý ekosystém pre každý deň

Tablety Galaxy Tab S7 či S7+, ktoré sú teraz k dispozícii v štyroch atraktívnych farebných variantoch, je možné bez problémov bezdrôtovo prepojiť s ďalšími zariadeniami Samsung Galaxy. Napríklad funkcia Auto Switch umožňuje pripojiť slúchadlá Galaxy Buds Pro k niekoľkým rôznym zariadeniam a ľahko a rýchlo medzi nimi prepínať. Ak napríklad sledujete na tablete Tab S7/S7+ film alebo počúvate hudbu a niekto vám volá na telefón Galaxy, slúchadlá sa automaticky prepnú na telefón, nech môžete hovor prijať. Ekosystém Galaxy tak ponúka jedinečné užívateľské zážitky vďaka prepojeným prístrojom všetkého druhu, čo výrazne podporuje kreativitu i produktivitu.

Značky: