Vyhraj vstup na Samsung Galaxy Note10 event a šancu vyhrať Note10+

3

Si skutočný fanúšikom Samsung Galaxy Note? Potom tu máme súťaž práve pre teba.

Vyhraj vstup na oficiálne slovenské predstavenie najnovšieho Samsung Galaxy Note10 v Bratislave a možnosť vyhrať najnovší Note10+. Môžeš si so sebou zobrať ešte jedného kamoša či kamošku, ktorý ti bude robiť doprovod.

Na oficiálnom predstavení nového Samsung Galaxy Note10 budeš môcť vyhrať najnovší Samsung Galaxy Note10+ a náramky fit. Súťaž trvá do 18. 8. 2019.  Oficiálne slovenské predstavenie Samsung Galaxy Note10 v Bratislave sa uskutoční 21. 8. 2019.

Výhercom sa stal Filip Hoza, Bratislava. Blahoželáme. Výhercu sme kontaktovali. 

Vyplň formulár nižšie na stránke a dokáž, že si skutočným fanúšikom a vyhraj.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

3 komentáre

  1. Vraj je to akcia iba pre obchodnych partnerov. Preco nepozyva samsung vsetkych novinárov akreditovanych v ssn? Pan K vraj akcia pre obch partnerov a oni takto tststs….

  2. Kokso, to vazne PR agentura takto selektruje novinarov? Sa mi nechce verit, ozaj je to hanba ak to je pravda co pisu diskutujuci nadomnou.

Pridaj komentár