Skype pridá podporu na zdieľanie súborov z Prieskumníka

0

Nebude to úplná novinka, ale aspoň zjednoduší posielanie súborov.

Integrácia na zdieľanie súborov sa podľa servera MSPoweruser objavila vo verzii Skype Insider Preview build 8.59. Aktuálna verzia Skype je 8.56. Znamenalo by to, že budete môcť súbory odoslať priamo z kontextového menu Prieskumníka.

Súbory ale môžete posielať aj priamo cez Skype v konverzácii v danej skupine alebo s vybraným kontaktom cez tlačidlo vedľa poľa na zadanie textovej správy.

Nebude to jediná zmena a po novom sa bude dať zavolať kontaktu priamo po kliknutí pravým tlačidlom v zozname konverzácií. Pribudne aj možnosť odstraňovať nežiaduce kontakty a to s možnosťou hromadného označenia klávesom Ctrl vo Windows alebo Cmd v prípade macOS. Aktualizácia pre insiderov sa objaví v najbližších dňoch. Do programu Skype Insider sa môžete zapojiť na tejto stránke.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Skype prichádza s novinkami. Oceníte ich, keď je vás na telefonovanie viac

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>