Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Novinky od Sony vám prinášajú jedinečný zvuk a minimalistický dizajn bez otravných káblov. Úplne nové modely jarných slúchadiel ponúkajú slobodu a pohodlie s technológiou Bluetooth. S NFC stačí jeden dotyk vášho MP3 prehrávača alebo smartfónu so slúchadlami a vy si vychutnávate obľúbenú hudbu. Bohatú s mohutnými basmi a detailnými, krištáľovo čistými výškami.

MDR-1ABT

Ako nástupca predošlého modelu MDR-1A, vám luxusné slúchadla MDR-1ABT prinášajú bezdrôtový, vysokokvalitný zvuk. Sú to prvé referenčné Sony slúchadlá s novou audio technológiou LDAC, ktorá umožňuje reprodukciu v rozlíšení Hi-Res aj cez Bluetooth. Vďaka novému kódeku prenášajú slúchadlá až trikrát viac dát ako cez štandardné Bluetooh spojenie. Užijete si tak čistý Hi-Res zvuk bez akéhokoľvek oneskorenia. Stačí vám zariadenie schopné reprodukcie vo vysokom rozlíšení ako napríklad NWZ-A15 Walkman od Sony.
Od hutných basov cez príjemne zafarbené stredy až ku krištáľovo čistým výškam, o to všetko sa starajú 40 mm HD budiace jednotky. Slúchadlá sa pýšia dokonalou reprodukciou hudobných detailov vďaka membráne vyrobenej z polymérovéhu filmu z tekutých kryštálov a potiahnutej hliníkom. Komfort je rovnako dôležitý. Slúchadlá disponujú ergonomickými náušníkmi s unikátnym dizajnom, ktorý dokonale obopne ucho a vy si ich viac nebudete chcieť dať dole z hlavy.
Technológia Sony DSEE vám poskytne úplne iný hudobný zážitok. Dokáže vašim MP3 súborom totiž opätovne prinavrátiť vysokofrekvenčné informácie, ktoré sa strácajú práve pri ich komprimovaní. Vychutnáte si tak rozlíšenie blížiace sa Hi-Res kvalite zvuku, a to aj v tom prípade, ak celá vaša knižnica pozostáva z komprimovaného formátu MP3.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

MDR-ZX770BN

Cestuje štýlovo – len obľúbená muzika v ušiach a nič viac, to sú nové Bluetooth slúchadla s digitálnou redukciou šumu a s pohodlným dizajnom pre extra komfort pri dlhých cestách. Slúchadlá MDR-ZX770BN potláčajú akékoľvek okolité hluky s použitím nového Sony DNC softvéru.
Pripojte sa bezdrôtovo jediným dotykom k vášmu telefónu alebo MP3 zariadeniu pomocou NFC. Praktický dizajn slúchadiel umožňuje jednoduché skladanie a šetrí miesto v taškách alebo kufroch kým vy cestujete. 13 hodinová výdrž (so zapnutou redukciou šumu) vám umožňuje nerušene počúvať hudbu aj počas tých najdlhších transatlantických letov.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

MDR-ZX330BT

Každodenné počúvanie bez káblov – to sú nové slúchadlá MDR-ZX330BT. Ľahké, pohodlné, s technológiou NFC na rýchle spárovanie so smartfónom či MP3 prehrávačom. Tieto slúchadlá vám garantujú dokonale vyladený zvuk vďaka 30 mm budiacim jednotkám a neúprosnú 30 hodinovú výdrž batérie.

MDR-AS600BT

Zladené s vašim aktívnym životom, slúchadlá MDR-AS600BT prinášajú pohodlie počúvania cez Bluetooth aj počas najnáročnejšieho workoutu. Vodeodolný dizajn spoľahlivo odvádza dážď a pot počas namáhavých tréningov. So vstavaným mikrofónom nie je nič jednoduchšie ako prijať hovor jediným tlačidlom pokojne aj počas rozcvičky na bežiacom páse.

MDR-AS600BT_D_Situation_Image
Nové modely slúchadiel od Sony MDR-1ABT, MDR-ZX770BN, MDR-ZX330BT budú v Európe v predaji od mája a model MDR-AS600BT už od apríla 2015.

Značky: