Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Vďaka novej dohode si môžu zákazníci operátorov vychutnať už od júna špeciálny vzdelávací obsah dostupný ako video na vyžiadanie (VOD) alebo Eurosport 4K, ktorý bude spustený v budúcnosti.

Slovak Telekom, Digi Slovakia a T-Mobile Czech Republic, nadviazali strategické partnerstvo so spoločnosťou Discovery, vďaka ktorému operátori ponúknu divákom okrem prémiového obsahu dostupného na kanáloch Eurosport 1, Eurosport 2, Discovery Channel, TLC, Travel Channel, Animal Planet, Fine Living, Investigation Discovery, Discovery Science a Discovery Turbo Extra taktiež špeciálny vzdelávací obsah dostupný cez VOD služby a Eurosport 4K.

Vďaka tomu zákazníkom týchto operátorov neuniknú ich obľúbené športové súťaže, ako sú všetky štyri tenisové Grand Slamy, ATP turnaje, najväčšie cyklistické preteky roku vrátane Tour de France alebo Olympiády. Tento prémiový športový obsah bude naviac v budúcnosti dostupný v ešte atraktívnejšej a pôsobivejšej UHD kvalite.

Diváci si môžu súčasne vychutnať obľúbené programy zachytávajúce skutočný svet, ako sú Zlatá horúčka (Golden Rush, DC), Zničená minulosť (Blowing Up History, DC), NASA & SpaceX: Cesta do budúcnosti (NASA & SpaceX: Journey to the Future, DC), Dr. Pimple Popper (TLC), 90 dní do svadby (90 Day Fiancé, TLC), Ako si vybrať správne šaty (Say Yes to the Dress, TLC) alebo Bizarné jedlá s Andrewom Zimmernom (Bizarre Foods with Andrew Zimmern, Travel Channel).

Lucie Bayer

Lucie Bayer

Lucie Bayer, Senior Manager, Distribution & Business Development Discovery CEEMCA, uviedla: „Z nášho rozšíreného partnerstva s T Mobile Czech Republic, Slovak Telekom a Digi Slovakia sme naozaj nadšení. Nachádzame sa v situácii, kedy ľudia omnoho viac ako predtým potrebujú kvalitný obsah, a my sa tešíme z množstva populárnych programov a významných športových udalostí, ktoré sa znovu vrátia na obrazovky. Náš rozsiahli vzdelávací obsah novo dostupný na vyžiadanie uspokojí každú zvedavú myseľ, či už ide o fanúšikov známych tvári z programov MythBusters (Boriči mýtov) alebo Irwinovci, o nadšencov do staviteľstva, vedy alebo detských kuchárskych súťaží alebo divákov zaujímajúcich sa o prvé pristátie na Mesiaci. Vďaka budúcemu spusteniu kanálu Eurosport 4K na českom a slovenskom trhu dokážeme uspokojiť divácky dopyt po prémiovom obsahu v tej najlepšej kvalite. Naše rozšírené partnerstvo so spoločnosťami T-Mobile, Slovak Telekom a Digi Slovakia sú jasným dôkazom kvality, ktorú našim divákom prinášame. Zároveň je to veľký krok pre náš lokálny rozvoj a myslím si, že našich fanúšikov v Českej a Slovenskej republike čaká ešte veľa ďalších skvelých noviniek.“

Andrej Miklánek. Telekom

Andrej Miklánek. Telekom

Andrej Miklánek, vedúci televízneho obsahu a rozvoja TV služieb v spoločnostiach Slovak Telekom a T-Mobile Czech Republic, uviedol: „Máme radosť, že ako najväčší slovenský multimediálny operátor a najrýchlejšie rastúci hráč na poli TV služieb v Českej republike môžeme svojim zákazníkom ponúknuť možnosť sledovať širokú paletu exkluzívnych a originálnych programov z oblasti dokumentaristiky, životného štýlu, filmov a samozrejme aj bohatý športový obsah na kanáloch Eurosport. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu, vrátane nového vzdelávacieho obsahu v našej videotéke a na nový Eurosport 4K.“

Značky: