Telekom predstavil nový koncept svojich predajní, ktorý okrem atraktívneho dizajnu prináša množstvo užitočných služieb. Po prvý raz si zákazníci môžu vyskúšať všetky nové prvky na jednom mieste. Predajňu dnes na otvorenie pripravovali od pol piatej ráno.

ST_Aupark Shop Opening-2res_nowatPrvé takéto Telekom Centrum bolo slávnostne otvorené v piatok 2. októbra v bratislavskom Auparku ako pilotná prevádzka nového konceptu predajní Deutsche Telekomu. Ide tak o najmodernejšiu predajňu celej skupiny v celej Európe.

ST_Aupark Shop Opening-3res_nowatE-Lístok

Zákazník si už pred návštevou predajne môže cez Telekom aplikáciu overiť, koľko zákazníkov aktuálne čaká na vybavenie a zároveň si v prípade potreby vziať elektronický poradový lístok. Výrazne si tak skráti dobu čakania, keďže do poradia sa dostane už počas cesty do predajne.

ST_Aupark Shop Opening-4res_nowatRezervácia stretnutia

Zákazník si v prípade záujmu môže po novom rezervovať stretnutie s predajcom aj na pevný čas, a to až týždeň vopred. Poslúži mu na to prehľadný rezervačný systém dostupný na webe Telekomu a tiež v mobilnej aplikácii Telekom. Na webe ho zákazníci nájdu v záložke Kontakt v spodnej časti stránky, v aplikácii po kliknutí na konkrétnu predajňu v Zozname predajní.

ST_Aupark Shop Opening-5res_nowatNákupný košík

Zákazník sa nemusí pri výbere nových produktov a služieb rozhodnúť hneď na mieste. V predajni si len vyberie mobilný telefón alebo zariadenie pevnej siete a nechá si odporučiť služby. Predajca mu následne mailom pošle ponuku, ktorú stačí potvrdiť neskôr z pohodlia domova. Zariadenie v tomto prípade zákazníkovi doručí kuriér, prípadne ho navštívi technik.

ST_Aupark Shop Opening-6res_nowatĎalšie novinky

Nová predajňa ponúkne záujemcom aj výrazne širší výber príslušenstva a špeciálnu zónu určenú pre prezentácie. Samozrejmosťou je bezplatná Wi-Fi, nabíjacie stanice a čerstvá káva priamo v predajni.

ST_Aupark Shop Opening-7res_nowatV najbližších týždňoch pribudne tiež možnosť osobného vyzdvihnutia hardvéru objednaného cez internet aj priamo v predajni. Zákazník tak nebude musieť čakať v predajni a ani na to, kým príde kuriér.

Pozrite si aj výber z fotografií z otvorenia tejto unikátnej predajne

 

Značky: