Portál MôjAndroid.sk organizuje už šiesty ročník ankety Smart Banka 2020. Ide o jedinečnú anketu, v ktorej hlasujúci vyberajú banky s najlepším mobilným bankovníctvom a smart funkcionalitami na Slovensku

Hlasovanie prebieha od 19. 1. 2021 do 15. 3. 2021. Na základe odovzdaných hlasov budú vyhodnotené najlepšie bankové aplikácie podľa ich funkcií a vlastností, ktoré svojim klientom ponúkajú jednotlivé banky.

V roku 2020 sa toho udialo veľa

Rok 2020 nebol na novinky vo svete mobilného bankovníctva vôbec chudobný. Banky si aj na základe aktuálnej situácie vo svete čoraz viac uvedomujú, že moderné a mobilné bankovníctvo majú k sebe stále bližšie. Okrem noviniek, ktoré v uplynulom roku priniesli na trh etablované banky, čoraz viditeľnejšie na tomto trhu miešajú karty aj mladší hráči.

„Rok 2020 sa aj v oblasti e-commerce niesol v znamení COVID-19.  Pandémia koronavírusu umožnila rásť e-commerce sfére rýchlym  tempom a posunula ju  o niekoľko rokov vpred oproti odhadom. Zákazníci do kamenných prevádzok takmer nechodia a všetky produkty vrátane potravín nakupujú cez internet.

Pandémia a nárast online nákupov je výzvou pre majiteľov e-shopov, ktorí chcú svojim zákazníkom zabezpečiť  pohodlný a bezpečný nákup. Aby svoj nákup na e-shope úspešne dokončili a vrátili sa pri ďalšom nákupe.“ hovorí Jana Hmírová, riaditeľka Payout.

Jana Hmírová, riaditeľka Payout.

Jana Hmírová, riaditeľka Payout.

Ocenené budú banky, ale aj hlasujúci

Najlepšie banky získajú ocenenie Smart Banka 2020. Oceníme banky na prvých troch miestach podľa verejného hlasovania. Ocenenia si však neodnesú len samotné banky, ale aj hlasujúci, spomedzi ktorých bude vyžrebovaný výherca nového smartfónu v hodnote až 1000 eur.

Smart banka roka

Vyhrajte smartfón v hodnote 1000 eur

Neváhajte a odovzdajte svoj hlas svojej obľúbenej bankovej aplikácii. Všetci hlasujúci v ankete Smart Banka 2020 budú zaradení do žrebovania o nový smartfón v hodnote 1000 eur.

Smart banka roka

Neviete sa rozhodnúť? Porovnajte si banky

Na stránke SmartBanka.sk nájdete zoznam všetkých zapojených bankových aplikácií a po kliknutí na ktorúkoľvek z nich vidíte rozsiahly zoznam funkcií, ktoré klientom ponúka. Veľmi jednoducho si tak môžete porovnať funkcie aplikácií jednotlivých bánk a vybrať tak tú, ktorá je podľa paužívateľov najlepšia.

Pomôžeme tam, kde je to potrebné

Anketa Smart Banka 2020 tiež pomáha. V minulom roku zaznamenala rekordných 57-tisic hlasujúcich. Preto sme sa rozhodli vaše hlasy tento rok pretaviť do pomoci tým, ktorí to v týchto zložitých časoch potrebujú najviac.

Minulý rok bol náročný pre všetkých. Sme radi, že sme ho v zdraví prekonali.. Nie všetci však mali rovnaké šťastie a tak by sme chceli hneď od začiatku nového roka viac pomáhať. Preto sme sa rozhodli podporiť OZ IPčko sumou 2 centy za každého hlasujúceho v ankete

Vybrali sme si túto internetovú linku dôvery pre mladých ľudí. Psychologickú pomoc poskytujú nonstop, bezplatne a anonymne prostredníctvom chatu a emailu. Aj vďaka vám budeme tak môcť pomôcť ľuďom, ktorí ju potrebujú.

Generálny partner Payout

Najdôležitejšie zmeny vo finančnom segmente priniesol koncept otvoreného bankovníctva. Umožnil prístup k dátam banky tretím stranám  – fintechovým startupom, ktoré začali vyvíjať technológie pre bankovníctvo, ale aj e-commerce. Na Slovensko prináša tieto inovácie spoločnosť Payout, ktorá využíva najmodernejšie technológie pre poskytovanie inovatívnych online platobných riešení.

Payout je banka ako služba. Služba, ktorá spĺňa najvyššie požiadavky v oblasti e-commerce a je prispôsobivá, aby bok po boku s rastom klientom bola pre nich spoľahlivým partnerom pre spracovanie finančných operácií. Kombinácie bankingu a fintechu prinášajú rýchlejšie platby, ich plnú automatizáciu a dodatočné finančné produkty alebo odložené platby. To všetko jednoduchšie a bezpečnejšie pre koncového zákazníka. 

Smart banka roka

Smart banka roka

Značky: