Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Synology s potešením oznamuje, že na slovenský trh prichádza všestranná kamera BC500 pre inteligentné sledovanie vhodná do každého počasia. Kamera Synology BC500 v spracovaní typu bullet ponúka pokročilé funkcie umelej inteligencie, výnimočnú kvalitu videa a plynulú integráciu so systémom pre správu videa Surveillance Station.

„Model BC500 je vynikajúca IP kamera pre akúkoľvek firmu alebo organiázciu,“ hovorí Lori Hsieh, produktová manažérka pre kamery Synology. “Kombinácia kamery so službou Synology Surveillance Station poskytuje bezkonkurenčné používateľské prostredie. Pokročilé funkcie sú zákazníkom ľahko prístupné od nasadenia cez monitorovanie až po archiváciu záznamov a zabezpečujú neustále plnenie ich potrieb v oblasti bezpečnosti.“

Spracovanie kamery BC500 typu bullet je mimoriadne vhodné pre sledovanie vo vonkajšom prostredí.

Spracovanie kamery BC500 typu bullet je mimoriadne vhodné pre sledovanie vo vonkajšom prostredí.

IP kamery do každého počasia pre ostré záznamy v noci aj počas dňa

Kamery BC500 používajú 5-megapixlové snímače so záznamom v rozlíšení 2280 x 1620 pixlov pri 30 snímkoch za sekundu (FPS) a používajú horizontálny zorný úhol 110°, čo umožňuje realizovať detailné a plynulé videozáznamy so širokým pokrytím. Vďaka stupňu odolnosti IP67 voči vode a prachu, nočnému videniu s dosahom až 30 m a funkcii HDR s viacerými expozíciami sú kamery vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Používateľom umožňujú monitorovať chodby, vstupné haly, veľké otvorené priestory ako sklady a parkoviská a rôznorodé prostredie ako napr. muzeá a to cez deň aj v noci.

Umelá inteligencia integrovaná v kamere umožňuje inteligentné sledovanie

Kamery BC500 používajú výkonné funkcie integrovanej umelej inteligencie, ktoré používateľom poskytujú včasné a presné výstrahy a umožňujú tak rýchlejšiu reakciu na incidenty. Funkcie ako detekcia osôb a vozidiel či narušenia a funkcia Instant Search umožňujú používateľom spoľahlivejšie identifikovať potencionálne hrozby, rýchlejšie vyšetriť oblasti záujmu a dohľadať a načítať relevantné záznamy.

Navrhnuté pre službu Surveillance Station bez potreby licencií

Kamery BC500 sú navrhnuté pre plynulú integráciu do služby Surveillance Station. Celú konfiguráciu a nastavenie siete kamery je možné spracovať priamo v rámci NAS prostredia zariadenia Synology. Kamery Synology navyše nevyžadujú nákup alebo aktiváciu licenčnej služby Surveillance Station, čo zjednodušuje proces nastavenia, umožňuje ľahku migráciu a znižuje náklady na vlastníctvo.

Spoľahlivé a bezpečné riešenie pre sledovanie

Nové kamery spoločnosti Synology sa môžu pochváliť dočasným úložiskom pre prípad zlyhania, vďaka čomu zabezpečujú súvislé nahrávanie v prípade problémov s pripojením. Jednoduché aktualizácie firmvéru s konfigurovateľnými plánmi pomáhajú správcom aktualizovať kamery pomocou najnovších bezpečnostných opráv, pokým podpora protokolov HTTPS a SRTP zabezpečuje bezpečnosť a ochranu súkromia prostredníctvom šifrovania videa a dátových streamov.

Kamery sú kompatibilné s predpismi NDAA a TAA

Kamery BC500 sú kompatibilné s predpismi NDAA a TAA, čo znamená, že spĺňajú normy a bezpečnostné požiadavky pre nákup federálnou vládou USA a predstavujú bezpečnú voľbu pre spoločnosti, ktoré sa zaoberajú inštaláciou systémov sledovania a bezpečnostných systémov.

Stručný prehľad vlastností nových kamier Synology BC500:

  • Funkcia integrovanej umelej inteligencie, vrátane detekcie osôb, vozidiel a narušenia
  • Funkcia Instant Search umožňujúca rýchlejšie vyhľadávanie podstatných udalostí
  • Rozlíšenie 5 Mpix pri 30 FPS
  • Substream s rozlíšením až 1080p pri 15 FPS
  • Široký horizontálny uhol zobrazenia 110°
  • Podpora plánovania automatickej aktualizácie firmvéru
  • Konfigurácia kamery priamo v službe Surveillance Station
  • Nie je nutný nákup licencií alebo aktivácia zariadenia
  • Kompatibilita s predpismi US NDAA a TAA
  • 3-ročná záruka na hardvér

Dostupnosť

Kamera Synology BC500 je na slovenskom trhu dostupná od dnes. Ďalšie produktové informácie nájdete na https://www.synology.com/products/camera-500

Značky: