Spotify zavedie mimoriadne zaujímavú novinku. Pracovne je nazvaná „Social Listening“

1

Populárna platforma pre počúvanie hudby a podcastov chystá pre svojich používateľov veľkú novinku. Nová funkcia má za cieľ zjednotiť to, čo počúvate so svojimi blízkymi. 

Vývojári, ktorí sledujú zdrojové kódy rozpracovaných a zatiaľ nevydaných funkcií v aplikáciách, objavili, čo najnovšie schystá Spotify. Funkcia „Social Listening“umožniť používateľom počúvať tú istú pieseň v rovnakom čase.

Každý účastník skupiny v rámci platformy Spotify môže prispieť do zoznamu pridaním vlastných skladieb. Jediné, čo je treba urobiť, je naskenovať kód alebo otvoriť odkaz na špeciálny zoznam. Následne sa používateľovi zobrazí počet priateľov pripojených k zoznamu skladieb a mnohé ďalšie informácie.

Funkcia je stále v testovacom období, preto je nutné počkať pár týždňov, kým ju Spotify oficiálne predstaví a sprístupní širšej verejnosti.

Zdroj: GSMArena, Twitter

Prečítajte si aj:

Spotify konečne pridáva dlho žiadanú funkciu, ktorá vypne prehrávanie hudby po určitom čase

Značky:

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Jeden komentár

Pridaj komentár