Stiahnite si ESET zadarmo

5

Aj tento mesiac prinášame našim čitateľom program ESET SmartSecurity a ESET Antivirus s mesačnou platnou licenciou.

 

STIAHNITE SI ESET ZADARMO

Prinášame vám mesačné verzie programov ESET SmartSecurity a ESET Antivírus pre 32 a 64-bitové systémy, ktoré môžete používať zadarmo. Aktuálne verzie si stiahnete tu:

ESET SmartSecurity 32-bit: http://bit.ly/esetmarec6

ESET SmartSecurity 64-bit: http://bit.ly/esetmarec1

ESET Antivirus 32-bit: http://bit.ly/esetmarec2

ESET Antivirus 64-bit: http://bit.ly/esetmarec4

 

Platnosť týchto licencií je do 15. 4. 2016. Okrem toho nájdete na adrese http://bit.ly/esetmobile3 aj program ESET Mobile Security. Všetky tieto programy môžete v rámci ich časovej licencie používať zadarmo. Po kliknutí na uvedené linky budete upozornení na skutočnosť, že sťahujete súbory EXE. Pre stiahnutie inštalačných súborov je potrebné toto upozornenie potvrdiť.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

5 komentárov

  1. Nie, ďakujem. Je to neskutočná brzda pre počítač a navyše si ani neporadí s niektorými vírusmi, vzorky poslané na analýzu statočne ignorujú.

  2. Nehnevajte sa, aleste trápny! Jednak tým, že ESET má štandardne trial 30 dní (čiže žiadne také že vďaka touchIT!) a za druhé, ESET by som nechcel ani zadarmo. Podporujú PRESStitútky z židodenníkaN. A tým že VY vyhlasujete že to je zadarmo vďaka touchIT sa strápňujete!!!

    P.S.: Dúfam že nezabudnete prinášať ZADARMO programy Photoshop či iné, na 15 dní zadarno – vďaka tIT! (a tie sú tiež samozrejme zadarmo na spomínaných 15 dní)…. už aj vy klamete svojich čitateľov, že sa nehanbíte !!!

    • Inak celkom fajn! Až na tieto pripomienky na dopracovanie. A dúfam že koment nezmažete. Nemáme tu predsa cenzúru a každý postreh vás posunie ďalej, no nie? 🙂

  3. Pingback: Nové vydanie TOUCHIT v predaji | touchIT

  4. Ja som to vyskúšal na 30 dní zdarma aj pred tým , ako som vedel, že nejaký touchit.sk existuje. Takže dosť zlé napísané pre ľudí, čo nie sú gramotný. Za tento článok veľké MINUS

Pridaj komentár