Zrýchlenie sa týka všetkých existujúcich, ale aj nových zákazníkov TO.doma.

Pri službe TO.doma S sa zvyšuje rýchlosť pri nezmenenej cene iba 9,99 eur mesačne na 15/2 Mbit/s. Pre náročnejších používateľov je určená služba TO.doma M za cenu 14,99 eur mesačne, ktorá odteraz ponúka rýchlosť až 30/5 Mbit/s. Najvyšší variant TO.doma L ostáva so svojou rýchlosťou až 70/5 Mbit/s a cenou za 19,99 eur mesačne aj naďalej konkurenciou optického pripojenia pre tých najnáročnejších.

Podobne ako drahé optické pripojenie na internet, LTE internet TO.doma ponúka stabilné a vysoké prenosové rýchlosti. Na rozdiel od ťahania kábla cez záhradu alebo cez byt, vyžaduje technológia LTE iba externú anténu o veľkosti jedného listu papiera, ktorá sa umiestni na fasádu domu.

SWAN zároveň rozšíril pokrytie služby TO.doma, ktorá bola už predtým dostupná v stovkách malých aj väčších obcí po celom Slovensku. Najnovšie dosahuje plné pokrytie rýchlym LTE internetom už viac ako 370 miest a obcí. Tento rok ide už o tretie väčšie rozšírenie pokrytia SWANu pre svoju LTE sieť.

SWAN najnovšie plne pokryl službou TO.doma tieto mestá a obce:

Krasňany (okres ZA) Ostrov (okres PN) Varín (okres ZA) Gbeľany (okres ZA) Nededza (okres ZA) Vrbové (okres PN) Malé Orvište (okres PN) Reca (okres SC) Domaňovce (okres LE) Jamník (okres SN) Stebník (okres BJ) Zborov (okres BJ) Smilno (okres BJ) Chmeľová (okres BJ) Becherov (okres BJ) Gaboltov (okres BJ) Tarnov (okres BJ)

Každý, kto si aktivuje ľubovoľný variant TO.doma prostredníctvom webu www.swan.sk získa teraz LTE internet na prvé dva mesiace úplne zadarmo. Ku každému TO.doma teraz navyše získajú noví zákazníci aj šikovnú mobilnú televíznu aplikáciu SWAN GO s desiatkami najsledovanejších TV staníc do mobilu na 3 mesiace úplne zadarmo. Oba benefity platia pri 24-mesačnej viazanosti.  

Zdroj: Swan

Značky:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.