Telekom pokračuje v ponuke aplikácií s benefitom a svojim zákazníkom v rámci letnej akcie pripravil šesť aplikácií so špeciálnym darčekom.

TopAplikacie_nowat

V ponuke nájdu viacero zaujímavých darčekov od audiokníh až po poukazy na ubytovanie. Zoznam aplikácií aj s presným postupom, ako darček získať, nájdu zákazníci na stránke www.topaplikacie.sk/katalog-aplikacii v časti Darčeky. Informáciu o akcii dostanú spolu s odkazom v najbližších dňoch aj cez SMS.

Čo všetko môže zákazník získať?

Nové: Airbnb: Airbnb je populárna služba, ktorá momentálne ponúka prostredníctvom svojej webovej alebo mobilnej aplikácie viac ako milión možností ubytovania vo viac ako 34 tisícoch miest a 190 krajinách. Zákazníci Telekomu získajú kupón v hodnote 30 eur na nákup ubytovania.

Nové: Endomondo Sports Tracker: Endomondo je jeden z najlepšie hodnotených fitness trackerov. Zákazníci Telekomu môžu získať Premium verziu na 6 mesiacov bezplatne.

Nové: Audiolibrix: Audiolibrix je obchod s audio knihami k okamžitému stiahnutiu, zákazníci Telekomu získajú jednu audioknihu za mesiac zadarmo. Darček platí pre prvých 500 zákazníkov za mesiac.

Deezer Premium Plus: Prvých 1000 zákazníkov, ktorí si aktivujú hudobnú službu Deezer Premium Plus k mobilnej hlasovej službe, získa aplikáciu na 1 mesiac bezplatne.

Magio GO: Mobilná televízia v základnej verzii so 16 kanálmi a Archívom na 3 mesiace úplne zadarmo.

Magisto: Mobilná aplikácia Magisto predstavuje unikátny nástroj pre vytváranie efektných videoklipov, a to bez zdĺhavého strihu a úprav. Zákazníci môžu získať Premium verziu na 2 mesiace zadarmo.

Zákazníci sa pri výbere nemusia obmedzovať – využiť môžu aj všetky darčeky naraz. Okrem aktuálnej akcie môžu zákazníci stále využiť aj ponuku ESET Mobile Security na 1 mesiac, či Evernote Premium a Wunderlist Premium na jeden rok zadarmo.

Okrem aplikácií s darčekom Telekom pravidelne prináša aj tipy na ďalšie zaujímavé mobilné aplikácie. Okrem televíznej relácie Top Aplikácie ponúka Telekom výber toho najlepšieho zo sveta mobilných aplikácií aj v časopise Top Aplikácie, ktorý je k dispozícii úplne zadarmo na predajniach Telekomu, na internetovej stránke www.topaplikacie.sk, rovnomennej stránke na Facebooku, a v rámci mobilnej aplikácie Top Aplikácie.

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.