Doplnené 1. 8. 2019: Dáta si už môžete aktivovať v Telekom aplikácii. Stačí ťuknúť na váš paušál a následne na ponuku balíčkov. V zozname dátových balíčkov nájdete ponuku jednorazové a v nej sa nachádza aj Letný balík dát.

Operátor zopakuje júlovú ponuku.

Letný balík dát bude k dispozícii aj v auguste a naďalej platí, že akcia funguje exkluzívne cez aktiváciu v aplikácii Telekom. Každý používateľ s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy či Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jeden raz aj počas augusta, stačí si ho nájsť a odkliknúť v aplikácii Telekom.

Aktivovaný balíček má rozličnú veľkosť podľa zákazníkovho paušálu. Tento raz platia dáta do 31.8.2019 a keď ich zákazník neminie, zvyšok sa neprenáša.

Extra dáta až do 30 GB

Pre najnovšie programy ÁNO získajú používatelia extra porcie dát od 250 MB až do 30 GB, pričom obľúbený program ÁNO M Data dostane 5 GB navyše alebo súčasný bestseller ÁNO L ďalších 10 GB.

ProgramObjem dát
ÁNO S250 MB
ÁNO M500 MB
ÁNO M Data5 GB
ANO L10 GB
ÁNO L Biznis15 GB
ÁNO XL25 GB
ÁNO XL Biznis25 GB
ÁNO XXL30 GB

Repríza aj pre Happy a Bez záväzkov

Augustová verzia Letného balíku dát čaká i na používateľov starších programov Happy a to v rozpätí od 250 MB do 25 GB:

ProgramObjem dát
Happy XS mini250 MB
Happy XS250 MB
Happy S500 MB
Happy M1 GB
Happy L5 GB
Happy XL volania1 GB
Happy XL data5 GB
Happy XL10 GB
Happy XXL10 GB
Happy Profi25 GB

 A Letný balík dát si v auguste doprajú aj zákazníci programu Bez záväzkov, takto dostanú na surfovanie či sťahovanie objem 250 MB.

Zdroj: Telekom

Prečítajte si aj:

Telekom rozdáva dáta zadarmo: Takto ich získate

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit