Telekom zaradí do videopozičovne ďalší edukačný obsah, tentokrát od Discovery

0

Vďaka spolupráci so spoločnosťou Discovery prinášame pre všetkých zadarmo viac ako 150 hodín užitočného a edukatívneho obsahu. Nový obsah bude najprv zaradený do videopožičovne v Magio Go a v ďalších dňoch prídu filmy aj do videopožičovne na Magio IPTV.

Ďalší obsah po silnej jari

Telekom takto nadväzuje na viaceré aktivity z predchádzajúcich mesiacov, keď postupne zaradil do Videopožičovne počas druhého štvrťroka. V apríli sme nasadili viac ako 30 dokumentárnych titulov z dielen BBC a Viasat (spolu viac ako 100 hodín obsahu). Začiatkom mája pribudli aj unikátne filmy o slovenskej prírode Erika Baláža a ďalších režisérov, a to Strážca divočiny a Vlčie hory. Užitočný obsah inej formy sme uviedli aj v druhej polovici mája, keď sme sa spojili s projektom S rozvahou v boji proti dezinformáciám.

20 dokumentárnych projektov od Discovery

V súčasnosti prichádza Telekom vďaka spolupráci s Discovery s ďalšou vlnou atraktívneho obsahu. Pre deti sme pripravili v ponuke vzdelávacej časti Discovery seriál Mythbusters, Jr., v ktorom mladí vedci skúšajú rôzne pokusy a vyvracajú známe mýty. Pre fanúšikov Stephena Hawkinga je určený seriál Stephen Hawking’s Grand Design, kde nás vedec sprevádza nekonvenčnými myšlienkami, ktoré vydarene vizualizuje na príkladoch z našej každodennosti. Rekapituluje prevratné teórie a fenomenálne vedecké objavy; zlomové okamihy a získané poznatky názorne demonštruje ľahko zrozumiteľnou formou. Medzi ďalšie pútavé dokumenty patrí aj Truth Behind The Moon Landing (Pravda o pristáti na Mesiaci), Neuveriteľné omyly inžinierstva: Napravené alebo Ako sa to robíAko funguje vesmír.

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>