Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Jediná platforma na tvorbu textov na svete, ktorej prácu neodhalia ani detektory umelej inteligencie.

Slovenská spoločnosť iERP ai. predstavuje na slovenskom a českom trhu softvér BlogAssistant. Ide o webovú platformu, kde po zadaní kľúčových slov vznikajú v priebehu jednej až piatich minút kvalitné SEO články, blogy a texty na webové stránky. Cieľom startupu je zefektívniť prácu marketingových špecialistov, kreatívnych agentúr alebo freelancerov. Len za jeden mesiac sa iERP ai. podarilo získať viac ako 1 000 zákazníkov.

Kvalitný obsah do piatich minút

Šetrí čas, zvyšuje efektivitu, vytvára kvalitný obsah pomocou kľúčových slov, minimalizuje náklady. Blog Assistant je služba pre kreatívne agentúry a jednotlivcov, ktorí hľadajú rýchle riešenie na tvorbu vysokokvalitného obsahu. V priebehu jednej až piatich minút dokáže vytvoriť SEO články, texty pre webové stránky alebo blogy aj v slovenskom a českom jazyku.

„Poznáte vetu: Už včera bolo neskoro? Presne toto je klasická odpoveď viacerých kreatívcov a agentúr, keď sa debata zvrtne na tému deadliny. Dennodenne majú na stole množstvo rôznych zadaní, ktorým sa musia naplno venovať. Klienti si zas vyžadujú ich pozornosť. Chcú si byť istí, že im tvorcovia obsahu rozumejú. V rámci iERP ai. sme začali vnímať, že úloh je v tomto odvetví čoraz viac a času čoraz menej. Chceli sme pomôcť jednotlivcom, ale aj agentúram, preto sme vytvorili BlogAssistant. Naša obsahová platforma im ušetrí hodiny, ktoré by inak trávili nad tvorbou dlhých blogov a článkov,hovorí Dušan Korčák, CEO a Co-Founder iERP ai.

Keď umelú inteligenciu neodhalí umelá inteligencia

BlogAssistant je ako jediná platforma na svete imúnna voči detektorom umelej inteligencie. Článok generovaný umelou inteligenciou sa dokáže prispôsobiť konkrétnym kľúčovým slovám a témam zadaným používateľom. To mu umožňuje vytvárať originálny obsah bez rizika, že bude označený za plagiát.

„V rámci iERP ai. máme špecifickú vrstvu algoritmov, čím sa odlišujeme od konkurencie, primárne v anglickej verzii BlogAssistant. Vďaka tomu sa nám darí maskovať zásah umelej inteligencie počas tvorby textov. Tým naše výstupy nie sú detekovateľné AI obsahovými detektormi, ktoré sú dostupné na trhu. Znamená to, že článok vyzerá, ako keby ho napísal človek,vysvetľuje Korčák a dopĺňa: „Máme až viac ako deväťdesiatpercentnú úspešnosť. BlogAssistant je efektívny v tom, že texty majú jasnú a dobrú štruktúru.

Webovú platformu BlogAssistant, ktorá spadá pod SAAS platformu Nostradamus od iERP, poháňa GPT-4, momentálne najlepší model umelej inteligencie.

Lepšia viditeľnosť vo vyhľadávaní

Ďalšou dôležitou funkciou riešenia BlogAssistant je SEO optimalizácia. Blogerom pomáha s analýzou blogu a návrhom opatrení, ktoré pomôžu nielen zvýšiť viditeľnosť blogu vo vyhľadávačoch, ale aj návštevnosť. To umožňuje blogerom zamerať sa na obsah, ktorý má výsledky.

Investícia vo výške viac ako 600-tisíc eur

Startup získal investície v celkovej výške 650-tisíc eur. Prvú investíciu získal v roku 2020 od Crowdberry a Startup Wise Guys akcelerátora, ktorého bolo iERP ai. súčasťou. Je to jeden z najväčších akcelerátorov v rámci Európy. Ďalšiu investíciu získali v roku 2021 a to vo výške viac ako pol milióna eur od fondov Zero Gravity Capital a CB Investment Management, ku ktorým sa pridal Cognitum ako co-investor.

BlogAssistant nenahrádza ľudí, ide o doplnkovú službu

iERP ai. so svojou službou BlogAssistant nemá za cieľ nahradiť ľudí, ktorí tvoria obsah. Má im slúžiť ako doplnkový nástroj a pomocník. „Tvorba odborného článku by za normálnych okolností trvala copywriterovi aj niekoľko hodín. Najprv by musel získať podklady, dáta, preštudovať prieskumy. Následne by si musel pripraviť osnovu a nakoniec napísať text. Vďaka BlogAssistent, ktorý spracuje informácie, môže dnes copywriter v priebehu pätnástich minút text upraviť tak, ako potrebuje, a má hotový článok,dodáva Korčák.

Jeden článok za dve eurá

Cena predplatného BlogAssistant závisí od toho, koľko kreditov si používateľ predplatí. Čím viac kreditov, tým menej za tvorbu textov zaplatí. Cena za jeden text sa môže pohybovať od 9 eur. Pokiaľ si zaplatí 200 kreditov, cena za 1 článok ho vyjde na zhruba dve eurá.

iERP ai. plánuje v blízkej budúcnosti doplniť aj full text editora, jazykové modifikácie a prekladač.

O iERP ai.

iERP.ai je slovenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na implementáciu softvérových riešení pre riadenie podnikových procesov a automatizáciu podnikových operácií. Vznikla v roku 2019 a jej zakladateľmi sú Jozef Baláž a Dušan Korčák. V spomínanom roku sa začali zaoberať tým, ako by firmy mohli efektívnejšie fungovať za pomoci umelej inteligencie a to bez dátových analytikov. Vytvorili softvér, ktorým najprv poskytovali pomoc korporáciám. Po reorganizácii firmy vytvorili produkt Nostradamus. Ide o SAAS platformu, (Software as a service) do ktorej vedia implementovať rôzne algoritmy a rôzne obchodné prípady použitia. Jednou z ich aktuálne hlavných riešení BlogAssistant: webová platforma, ktorá v priebehu jednej minúty vytvorí SEO články rôznej dĺžky.

Značky: