Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nový robotický vysávač Tapo RV20 Mop od spoločnosti TP-Link zametá, vysáva aj vytiera, a to aj na horšie dostupných miestach. Vďaka nízkemu prevedeniu, širokým čistiacim kefám a vysokému saciemu výkonu zvládne precízne upratať aj pod nábytkom av ťažko dostupných rohoch. S navigačným systémom MagSlim™ LiDAR nevynechá ani milimeter plochy.

Precízny a úplne samostatný pomocník

Chytrý robotický vysávač s mopom Tapo RV20 Mop si vďaka saciemu výkonu až 2 700 Pa bez námahy poradí s bežnými domácimi nečistotami, ako sú omrvinky, prach alebo srsť od domácich maznáčikov. Mop potom precízne vytrie aj odolnejšie nečistoty. O presné zmapovanie interiéru sa stará navigačný systém MagSlim™ LiDAR. Robot si behom niekoľkých minút zmapuje celý priestor vrátane stien a ďalších prekážok a následne inteligentne vyčistí celú plochu. Zvládne to veľmi efektívne vďaka dvom bočným zametacím kefám s priemerom 17 cm, teda o viac ako 47 % rýchlejšie oproti modelom s jednou kefou.

Prístroj si mapy upratovaných plôch pamätá, rozpozná rôzne podlažia a efektívne s týmito údajmi vytvára plány upratovania. Rešpektuje virtuálne steny, ale aj vytýčené no-go zóny, ako sú napríklad hracie kúty. Reaguje na hlasové povely a disponuje detským zámkom. Precízne detekuje schodisko a nehrozí riziko pádu, vie tiež prekonať prekážky s výškou až 2 cm. Vďaka nízkemu prevedeniu (7,8 cm) dokáže bez problémov upratovať aj pod nábytkom. Bez problémov funguje aj v tme. Počas vysávania automaticky reaguje na zmenu povrchu a upravuje sací výkon, pričom nie je ani príliš hlučný.

Tapo RV20 Mop ponúka 19 možností nastavenia sacieho výkonu a výšky hladiny vody. Metódu čistenia si tak používatelia môžu prispôsobiť, aby vyhovovala každej miestnosti a jej typu podlahy či miere znečistenia. Nádrž na vodu pojme až 300 ml a vďaka veľkej mopovej podložke je možné bez problémov čistiť aj rozliatu šťavu, zaschnutú omáčku či džem. Podložku potom stačí len umyť a znova použiť.

Veľká kapacita pre dlhé upratovanie

2 600 mAh batéria umožňuje trojhodinové nepretržité upratovanie, pričom robotický vysávač dokáže sám pred úplným vybitím prerušiť prácu a zaparkovať pri nabíjacej stanici, kde sa dobije. Po načerpaní energie pokračuje tam, kde prácu prerušil.

Vysávač je možné jednoducho spravovať pomocou mobilnej aplikácie Tapo. Je možné tak ľahko upravovať plány upratovania, vytvárať vyššie spomínané virtuálne steny či no-go zóny alebo nastavovať automatizácie v nadväznosti na ostatné prvky chytrej domácnosti Tapo. Pomocou aplikácie je tiež možné v prípade nových funkcií upgradovať firmware prístroja.

Kľúčové vlastnosti robotického vysávača TP-Link RV20 Mop:

  • Kombinácia vysávača a mopu
  • Navigačný systém MagSlim™ LiDAR
  • Dvojité bočné kefy s priemerom 17 cm
  • Batérie s kapacitou 2 600 mAh pre až trojhodinové čistenie
  • Ultratenký dizajn s výškou 7,8 cm
  • Tichý chod s hlučnosťou maximálne 51 dB
  • Automatické nabíjanie
  • Podpora OTA aktualizácií

Bližšie informácie o produktoch nájdete tu:
https://www.tp-link.com/cz/smart-home/robot-vacuum/tapo-rv20-mop/

Značky: