Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Canon spustil akčnú ponuku, ktoplatí pre vybrané tlačiarne imageRUNNER, MAXIFY, iSENSYS a skenery imageFORMULA, a prináša trojročnú záruku.

Táto jedinečná akcia pre koncových zákazníkov trvá od 1. apríla do 31. augusta 2015 a je k dispozícii pre celkovo tri desiatky rôznych zariadení. Podľa konkrétneho modelu navyše ponuka zahŕňa nielen samotné predĺženie, ale tiež vylepšenia záručných služieb.

Medzi produkty zaradené do tejto akcie patria napríklad tlačiarne MB2350, MB5350 a iB4050 z radu MAXIFY, tlačiarne MF212w, MF6180dw a LBP6670dn z radu i-SENSYS, dokumentové skenery imageFORMULA P215II a DR-F120 alebo zariadenie imageRUNNER C1225iF. Získanie predĺženej záruky je pritom veľmi jednoduché. Koncovým zákazníkom stačí splniť len dve podmienky – zakúpiť zariadenie v období platnosti akcie a do 30 dní od nákupu produkt on-line zaregistrovať. Zákazník po registrácii získa certifikát, ktoho oprávňuje k čerpaniu predĺžených, prípadne tiež vylepšených záručných služieb. Akčná ponuka platí nielen u všetkých slovenských partnerov spoločnosti Canon, ale je k dispozícii i pre zákazníkov v ďalších európskych krajinách.

Záručné služby, ktoré bude zákazník čerpať na základe tejto akčnej ponuky, k dispozícii prostredníctvom miestneho kontaktného centra spoločnosti Canon. Zákazník tak nie je pri uplatnení nároku naviazaný na konkrétneho predajcu. Ďalšie informácie k dispozícii na www.canon.sk/promozaruka.

„Veľmi výrazne si uvedomujeme, ako dôležitá je spoľahlivosť technológií Canon v biznise našich zákazníkov,“ hovorí Milan Fišer, Business Operations Director v spoločnosti Canon CZ a Canon Slovakia. „Rozhodli sme sa preto prísť s ponukou predĺženia a vylepšenia záručných služieb, ktorú chápeme nielen ako prejav dôvery v naše zariadenia, ale tiež aj ako potvrdenie dlhodobej snahy značky Canon prinášať zákazníkom presne to, čo potrebujú.“

Značky: