Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Každý štvrtok, piatok a sobotu od júna do septembra sa parkovisko pri bratislavskom Shopping Palace na Zlatých pieskoch premení na obrovské kino.

Gigantická maketa notebooku ASUS sa o 21.30 h premení na premietacie plátno. Vaše auto sa stane vašou osobnou kinosálou. Len vy a vaši priatelia. Budete sa môcť nahlas smiať, chrúmať dobroty, či sŕkať drink. Nebudete vyrušovať, nebudete vyrušovaní. Stačí si len vybrať jednu, dve, tri alebo aj všetky z pripravených filmových lahôdok. Vstupné je zadarmo.

Pre návštevníkov Autokina sú pripravené atraktívne ASUS súťaže. Každý týždeň sa môžete zapojiť do súťaže o power banku ASUS ZenPower a vyhrať energiu navyše, energiu kdekoľvek pre vaše smartfóny, mp3 prehrávače, čokoľvek s mini USB rozhraním.

Koncom každého mesiaca sa súťaž obohatí o ďalšiu cenu, exkluzívny smartfón ASUS ZenFone Max, v ktorom máte okrem prémiového smartfónu a fotoaparátu aj samotnú power banku. Jeho 5 000 mAH batéria vydrží nabitá až 38 dní a poskytuje až 37,6 hodín telefonovania v 3G sieti, 32,5 hodín browsovania na internete, alebo 22,6 hodín pozerania videí. A keďže ho ani za jeden celý deň nedokážete vlastným úsilím vybiť, môžete ho vďaka funkcii power bank využiť na dobitie iných zariadení, napríklad aj kamarátovho telefónu, ktorý ASUS ZenPower, alebo ASUS ZenFon Max nemá.

Súťaž štartuje už tento utorok 12.7.. Stačí sledovať reklamný spot pred každým filmovým premietaním, alebo „fun page“ na sociálnej sieti Facebook a dozviete sa všetko. Že už tento pondelok bude na Facebooku zverejnená súťažná otázka, na ktorú v komentári odpoviete, pokiaľ možno správne. A že zo správnych komentárov – odpovedí bude každý týždeň vyžrebovaný jeden šťastný majiteľ nového ASUS zariadenia. A dozviete sa aj to, či ten šťastný výherca nie ste náhodou práve vy.

Značky: