Veľká powerbanka s micro USB aj USB-C portom

0

LAMAX 20000 mAh Fast Charge je praktická powerbanka s kapacitou 20 000 mAh a štyrmi portami.

K dispozícii je micro USB port na nabíjanie externého akumulátora výkonom až 18 W a USB-C port, ktorý slúži na nabíjanie powerbanky a tiež aj pripojeného zariadenia. Maximálny vstupný aj výstupný výkon je v prípade tohto portu 18 W, teoreticky sa s ním dajú nabíjať aj notebooky a Windows tablety – pokiaľ im stačí takýto výkon. Treba však použiť kábel s USB-C konektormi na oboch koncoch.

Powerbanka tiež obsahuje dvojicu plnohodnotných USB portov. Tie majú výstupný výkon 19,5 W a podporujú rýchle nabíjanie cez Quick Charge 3.0. Pomocou powerbanky môžete nabíjať viacero zariadení súbežne.

LAMAX 20000 mAh Fast Charge má rozmery 135 × 70 × 24,5 mm. Hmotnosť powerbanky je 430 gramov a súčasťou základného balenia je malý micro USB kábel. Externý akumulátor obsahuje ochranu voči prepätiu, prehriatiu a prebitiu a tlačidlo na aktiváciu LED diód, ktoré informujú o stave zostávajúcej kapacity powerbanky. Oceňujeme aj odolnú a kvalitnú kovovú konštrukciu.

Cena: 59,99 eur

Zapožičal: LAMAX

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár