Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Júlové zľavy so stovkami hier pre GFN.

Letné cenové akcie v službe Steam ponúkajú viac ako 700 hier, ktoré možno spustiť prostredníctvom služby GeForce NOW so zľavami až do 90 %. Každý si nájde niečo pre seba, či už preferuje AAA tituly ako Cyberpunk 2077 alebo Far Cry 5, online záležitosti ako Among Us alebo zaujímavé tituly od menších štúdií, ako napríklad Ghostrunner alebo The Medium. Podujatie sa končí 8. júla.

Novinky tento týždeň

Ďalších 36 titulov pribudne do knižnice GeForce NOW v júli a 11 z nich už tento týždeň. Medzi ne patrí aj jedinečná kombinácia žánrov MOBA, Battle Royale a survival v podobe hry Eternal Return: Black Survival. Hra je momentálne dostupná v režime predbežného prístupu v službe Steam.

K dispozícii je aj hra The Spectrum Retreat, ktorá bude v obchode Epic Games Store nasledujúcich 7 dní zadarmo. Futuristická hra z pohľadu prvej osoby nás zavedie do hotela Penrose plného hádaniek a hlavolamov.

Úplný zoznam hier tohto týždňa:

V priebehu júla sa k nim pridajú ďalšie viac ako dve desiatky hier. A v deň vydania budú obsahovať aj absolútne novinky vrátane Orcs Must Die! 3 (Steam), Warhammer 40,000: Battlesector (Steam a Epic Games Store) a Alchemist Adventure (Steam).

Úplný zoznam júlových vydaní:

Značky: