Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Do 31. októbra 2023 môže každý, kto si zakúpi smartfón Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G, využiť ďalšie 2TB bezplatného úložiska od spoločnosti MobiDrive na obdobie 24 mesiacov.

Spoločnosť Motorola ponúka používateľom Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G atraktívnu akciovú ponuku, ktorá nanovo definuje zážitok zo smartfónu.  Všetci používatelia, ktorí si zakúpia zariadenia Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G odteraz do 31. októbra 2023, budú môcť teraz využiť celé 2TB cloudového úložiska od spoločnosti MobiDrive zadarmo, a to na obdobie dvoch rokov.

Viac priestoru pre viac spomienok!

Vo svete, v ktorom je dôležité uchovávať a zachytávať spomienky, spoločnosť Motorola chápe, že obmedzené úložiská smartfónov môžu byť pre používateľov veľkou výzvou. Preto si spoločnosť dala za cieľ zabezpečiť, aby si používatelia uchovali každý okamih. Vďaka akciovej ponuke budú mať kupujúci zariadení Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G k dispozícii 2TB úložného priestoru navyše, pripravené na ukladanie všetkých obľúbených momentov, zábavných videí a drahocenných spomienok.

Či už ide o rodinné dovolenky, jesenné dobrodružstvá, zábavné reels výzvy alebo neustále rastúcu zbierku fotografií a videí, telefóny Motorola Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G v kombinácii s robustným cloudovým úložiskom MobiDrive poskytnú používateľom kapacitu potrebnú na uchovanie všetkých týchto vzácnych momentov.

Uplatnenie nároku na 2TB cloudového úložiska bude pre používateľov viac než jednoduché. Zariadenia Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G sa budú dodávať s vopred povolenou cloudovou aplikáciou, v ktorej sa používatelia musia len zaregistrovať, aby dostali svoj 2TB darček.

Podrobnosti a obdobie trvania akciovej ponuky

Akciová ponuka  2TB bezplatného cloudového priestoru od spoločnosti MobiDrive sa bude vzťahovať na smartfóny Motorola Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G zakúpené na Slovensku u obchodných partneroch spoločnosti Motorola.  Táto ponuka bude platiť do 31. októbra 2023. Obe zariadenia sa budú dodávať s už povolenou cloudovou aplikáciou MobiDrive s už načítaným 2TB úložným priestorom, na aktiváciu ktorej bude potrebná iba registrácia.

Viac informácií o smartfónoch Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G si  môžu používatelia pozrieť na oficiálnej webstránke spoločnosti Motorola.

Značky: