Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

S príchodom teplého obdobia je opäť na programe pravidelné zavlažovanie. Šikovné zavlažovacie zariadenia od spoločnosti PARKSIDE pomáhajú hobby záhradkárom šetriť drahocennú vodu. Vďaka praktickej manipulácii možno kvety, bylinky a kríky zaliať ihneď a za krátky čas.

V letných mesiacoch majú záhradkári plné ruky práce so zavlažovaním, aby sa mohli tešiť z pestrých kvetov a sviežej zelene. PARKSIDE ponúka šikovné výrobky, ktoré vďaka jednoduchému používaniu umožňujú mimoriadne efektívne zavlažovanie, aby sa nestrácala radosť zo záhradkárčenia. Rozmanitý sortiment zahŕňa systémové riešenia pre najrôznejšie aplikácie – od štvorcestných rozdeľovačov alebo hadicových bubnov na terasu až po okrúhle a štvorcové zavlažovače, ktoré zabezpečujú rovnomerné a spoľahlivé zavlažovanie väčších plôch. A so solárnou sprchou PARKSIDE si môžu hobby záhradkári po náročnom pracovnom dni dopriať aj osvieženie.

Hlavné zavlažovacie prvky PARKSIDE pre každý rozpočet

PARKSIDE® Nástenný navíjací bubon s hadicou, 25 m

S nástenným navijakom na hadicu od spoločnosti PARKSIDE nebolo zavlažovanie záhrady nikdy také pohodlné a bezproblémové. Praktický bubon na hadicu od PARKSIDE sa jednoducho namontuje na stenu domu a pripojí sa k vodovodnému kohútiku pomocou flexibilnej prípojnej hadice. Keďže sa box dá otáčať až o 180°, ľahko dosiahnete do každého kúta záhrady. Vďaka praktickému automatickému navíjaču s jemným zasúvaním možno hadicu v okamihu opäť uložiť. Box má integrované vedenie hadice, ktoré zabraňuje zauzleniu vodnej hadice pri jej navíjaní. Vysokokvalitný materiál navyše zaručuje dlhú životnosť a použiteľnosť bez údržby.

PARKSIDE® Záhradná hadica s príslušenstvom, 30 m

Pripojte sa a začnite nalievať: 30-metrová hadica značky PARKSIDE sa postará o prúdenie vody. Elastická záhradná hadica je tvarovo stabilná a flexibilná. Vďaka odolnosti voči UV žiareniu a mrazu sa môže používať a skladovať vonku po celý rok. Prevádzkový tlak je 6 barov a prietržný tlak je 27 barov.

PARKSIDE® Zavlažovač EcoLine

Zavlažovacie systémy radu PARKSIDE ECO LINE sú prospešné pre prírodu v dvoch smeroch: okrem efektívnej zavlažovacej technológie je kruhový zavlažovač vyrobený zo 71 % recyklovaného materiálu a obdĺžnikový zavlažovač zo 70 %. Zavlažovače sú odolné voči poveternostným vplyvom a zároveň zabezpečujú optimálne zavlažovanie záhrady na plochách do 250 m2 – bez kaluží a spoľahlivo, rovnomerne a predovšetkým pohodlnejšie ako ručne.

PARKSIDE® Postrekovač

Či už ide o multifunkčnú sprchu alebo záhradný postrekovač – s postrekovačmi od PARKSIDE sú hobby záhradkári ideálne vybavení na teplé letné dni. Prídavné zariadenia sú vyrobené prevažne z recyklovaného plastu: multifunkčný postrekovač je vyrobený zo 63 % recyklovaného materiálu, záhradný postrekovač až zo 65 %. V závislosti od požiadaviek zabezpečujú jemné, rozsiahle alebo veľmi presné zavlažovanie záhrady. Pri oboch systémoch únave rúk zabraňuje mechanický blokovací mechanizmus, ktorý zabezpečuje stály prietok vody.

Značky: