Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Webnode, tvorca nástroju na tvorbu webových stránok pre každého, opäť pripravil pre vývojárov a študentov unikátnu príležitosť nahliadnuť do svojho kódu. V rámci Dňa otvoreného kódu, ktorý sa koná 13. júna 2019 v Brne, môžu účastníci nahliadnuť do procesu tvorby nástroja Webnode, ktorý denne využívajú milióny ľudí na celom svete. Návštevníkov čaká netradičné popoludnie a večer plný kódov, hlavolamov a dobrého jedla a piva.

Akcia pre vývojárov a študentov sa uskutočnila už v minulom roku a mala veľký úspech. Účastníci si môžu prezrieť pracovisko spoločnosti Webnode. Zistia, na čom vývojári firmy práve pracujú, čakajú ich hlavolamy, a to pracovné, ale aj doskové a zábava v spoločnosti starých dobrých dosovských hier ako je Wolfenstein, Prince of Persia a ďalšie. Nebude chýbať grilovanie na streche budovy a ochutnávka piva z minipivovaru.

Deň otvoreného kódu bude 13. júna 2019 na adrese spoločnosti Webnode, Hlinky 70, Brno od 17 hodiny. Záujemcovia sa môžu registrovať na, www.nelamsihlavu.cz. kde tiež nájdu ďalšie informácie k akcii a spoločnosti Webnode.

 

 

 

 

 

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.