Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Unikátne, dômyselne navrhnuté webové kamery s rozlíšením 1080p umožňujú používateľom prezentovať sa pri video hovoroch v najlepšom svetle

Spoločnosť Logitech predstavila rad Brio 300 – kompaktné, jednoducho inštalovateľné webové kamery s atraktívnou cenou, rozlíšením Full HD 1080p, automatickou korekciou osvetlenia a mikrofónom s redukciou šumu, ktoré umožňujú viesť prirodzenejšie a produktívnejšie videohovory.

„Urobili sme prieskum medzi viac než 3 000 ľuďmi pracujúcimi z domu* a zistili sme, že väčšina používateľov, ktorí nemajú samostatné webové kamery, zápasí so zlými svetelnými podmienkami, nelichotivými uhlami záberov tváre a nekvalitným zvukom z mikrofónov alebo reproduktorov notebooku. Rad Brio 300 je ideálny pre tých, čo chcú urobiť jednoduchý, ale zásadný krok k výraznému zlepšeniu zážitkov z videokonferencií pomocou prídavnej webovej kamery,“ povedal Scott Wharton, generálny riaditeľ spoločnosti Logitech pre oblasť B2B. „Pre firmy, ktoré potrebujú vybaviť domáce alebo kancelárske pracovné stanice svojich zamestnancov ľahko použiteľnými webovými kamerami je cenovo výhodnou voľbou kamera Brio 305.“

Rad Brio 300 (Brio 300 a Brio 305) tvoria webové kamery s rozlíšením Full HD 1080p, vysokým dynamickým kontrastom, automatickou korekciou svetla a digitálnym mikrofónom s redukciou šumu, takže používatelia sú dobre vidieť a počuť aj napriek zlému osvetleniu alebo hluku v pozadí. Vďaka spoľahlivému fungovaniu sa môžu pracovníci kedykoľvek naplno a bez obáv zapojiť do každého hovoru. Webové kamery sa pripájajú k počítačom cez port USB-C, takže získanie prístupu do videokonferencií je veľmi jednoduché. Jednoduchým otočením vstavanej krytky po ukončení hovoru získajú používatelia istotu, že je objektív kamery zablokovaný a už nezachytáva ich pracovný priestor, čím chránia svoje súkromie.

Netradičný dizajn v tvare kužeľa dodá každému pracovnému prostrediu osobitý vzhľad. Webové kamery sú k dispozícii v bielej, grafitovej a ružovej farbe, aby sa dali harmonicky zladiť s myšami a klávesnicami Logitech a mohli spolu tvoriť štýlovú a estetickú zostavu.

Rad Brio 300, ktorý je najnovším prírastkom v portfóliu webových kamier spoločnosti Logitech, podporuje prístup „New Logic of Work“, v ktorom sú osobné pracovné priestory personalizované, ľahko sa vytvárajú a používajú a sú navrhnuté s ohľadom na pozitívnu budúcnosť.

Správa IT

Tímy IT, ktoré poskytujú zamestnancom pracovné stanice a vybavenie pre domáce kancelárie, ocenia, že webové kamery Brio 305 sú kompatibilné s väčšinou video konferenčných platforiem a certifikované na použitie s Microsoft Teams, Zoom alebo Google Meet. Kamery Brio 305 je možné ľahko nasadiť naprieč organizáciami a spravovať ich na diaľku prostredníctvom aplikácie Logi Sync, čo vedie k zníženiu záťaže pracovníkov technickej podpory.

Zameranie na udržateľnosť

Spoločnosť Logitech sa zaviazala vytvárať lepší a klimaticky priaznivejší svet tým, že aktívne pracuje na znižovaní svojej uhlíkovej stopy. Plastové diely v kamerách Brio 300 a Brio 305 obsahujú certifikované recyklované plasty** zo starej vyradenej spotrebnej elektroniky: 62 % pri grafitovej a 48 % pri bielej a ružovej variante. Papierové obaly pochádzajú z lesov s certifikáciou FSC™ a ďalších kontrolovaných zdrojov. Výberom tohto výrobku podporujete zodpovedné hospodárenie so svetovými lesmi.

Všetky produkty Logitech sú certifikované ako uhlíkovo neutrálne a pri výrobe je v maximálnej možnej miere využívaná obnoviteľná energia. Uhlíková stopa všetkých produktov Logitech, vrátane Brio 300 a Brio 305, bola znížená na nulu vďaka podpore lesníctva, obnoviteľných zdrojov energie a komunít dotknutých zmenami klímy.

Cena a dostupnosť

Kamery Brio 300 a Brio 305 budú k dispozícii od 31.1. 2023 u tradičných predajcov. Odporúčaná maloobchodná cena je 79,99 €.

Značky: