WhatsApp: Táto funkcia zmení pohľad na používanie aplikácie

0

Testovanie sa spustí čoskoro.

Dlho očakávaná funkcia podpory viacerých zariadení aplikácie WhatsApp bude čoskoro pripravená na testovanie, čo umožní zostať prihláseným na niekoľkých zariadeniach naraz. Správa z konca júla spomína až 4, na ktorých by mal WhatsApp fungovať súčasne. Z bezpečnostných dôvodov prihlásenie do aplikácie WhatsApp na druhom zariadení odhlási používateľa z toho prvého, čo môže byť frustrujúce. Teraz sa to podľa nových zdrojových súborov všetko konečne zmení. Zo správou prichádza portál WABetaInfo.

Podpora WhatsAppu pre viaceré zariadenia je v príprave už dlhšiu dobu. Prvé zmienky sa objavili v marci tohto roku, no nie je prekvapením, že implementácia trvá dlho. Funkcia zahŕňa nielen viacnásobné prihlásenie, ale je potrebné zachovať bezpečnú synchronizáciu správ a súborov medzi zariadeniami.

Funkcia sa čoskoro dostane k beta testerom, čo môže znamenať, že ani hlavná verzia aplikácie nieje ďaleko od získania tejto užitočnej novinky. 

Zdroj: TechRadar

Prečítajte si aj:

Garmin Forerunner 745 oficiálne: Pokročilé športové hodinky pre náročných

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár