Windows dostáva nový vzhľad. Ďalšie ikony sú tu

0

Celkovú obnovu systému postupne pociťuje každý.

Postupné zavádzanie zmien je v posledných mesiacoch na programe najmä čo sa týka ikon aplikácií. Tie sa Microsoft snaží postupne inovovať a zjednotiť.

Na to, aby ste ich získali sú dva spôsoby. Jedným z nich je, e sa objavili v niektorej z kumulatívnej aktualizácii. To sa prejaví v systémových nastaveniach. Druhý a častejší je, že si inováciu nesie samotná aplikácia.

Paint 3D

Nová ikona aplikácia Paint 3D / 3D Skicár; Zdroj: Microsoft

Preto okrem tradičnej aktualizácie systému skontrolujte, či máte najnovšie aktualizácie nainštalovaných aplikácií. To zistíte v Microsoft Store a tento obchod pod týmto názvom nájdete aj v slovenskej edícii systému Windows 10.

microsoft store

Zdroj: WinAero

Prečítajte si aj:

Microsoft mení Prieskumníka. Zmien sa zatiaľ obávať nemusíte

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>