Vedenie rozpočtu je základom toho, aby ste mali reálny prehľad ako k vám alebo od vás tečú peniaze. Môžete síce používať špecializované programy alebo tabuľkový kalkulátor, no v mnohých prípadoch ide o zbytočne komplikované riešenie.

Služba www.nasevydavky.sk je to pravé a po vyskúšaní ju môžeme zhodnotiť, ako užitočný nástroj vďaka ktorému si radi budete vytvárať vlastný rozpočet a sledovať príjmy a výdavky. Na prihlásenie do aplikácie sa dá použiť účet na Facebooku alebo v službe Microsoft. Bez zbytočne zdĺhavých procesov máte k dispozícii on-line rozhranie s responzívnym dizajnom vhodné na celkovú správu vašich financií.

Vydavky1

Základom je Dashboard, teda akási tabuľa so zobrazením stavu účtu, celkového obratu a rôzne grafy a tabuľky mesačných a ročných sumárov. Priamo odtiaľto sa dajú pridať výdavky ako aj príjmy. Aplikácia v sebe už obsahuje najdôležitejšie kategórie. Stačí si len vybrať, či ide o platbu v supermarkete, účet za telefón, sporenie, úver, charitu alebo napríklad oblečenie. Na náš vkus je tu možno zbytočne veľa kategórií, no kto má rád detailný rozpis, príde si na svoje. Takisto sa výdavky delia na hotovostné a bezhotovostné. Pridať sa dá aj dátum a poznámka. Kategórie sa však dajú upraviť a priamo im stanoviť mesačný alebo ročný rozpočet. Takisto aj farbu, pričom pri prehľade výdavkov uvidíte skutočne prehľadné zobrazenie kategórií aj vďaka farbám.

VYd2

Špecialitou tohto riešenia je možnosť pridať viacero účtov. To znamená, že prístup do jednej správy financií bude mať aj manželka alebo kolegovia z v rámci firmy. Toto je jedna z najvýznamnejších funkcií spomedzi on-line nástrojov tohto typu. V rámci pridávania príjmu je možné pridať aj očakávaný príjem alebo aktuálnu sumu a názov príjmu uložiť ako šablónu.

Vyd3

Aplikáciu www.nasevydavky.sk určite odporúčame. Nielen pre jej efektné zobrazenie, ale najmä pre jej jednoduchosť. V mnohých prípadoch vás práve samotná zložitosť odradí od dobrého nápadu evidencie rodinného rozpočtu. Dobre sa dá použiť aj na smartfóne alebo tablete a tak môžete financie evidovať kdekoľvek s internetovým pripojením. Vyhnete sa tak nechcenému zhromažďovaniu bločkov, veď raz ich zaevidujete…

Značky:

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.