Xiaomi Mi 10 Pro sa vypredalo v rekordnom čase: Dostupnosť však nemusí byť ideálna

0

Horúca novinka sa vypredala za menej ako 55 sekúnd.

Modelový rad Xiaomi Mi 10 bol predstavený iba pred pár dňami, pričom základný model Mi 10 dosiahol taktiež veľký úspech ihneď pri prvom spustení predaja. Minulý týždeň dosiahol tržby vo výške viac ako 200 miliónov CNY, čo ho pri spustení prvého predaja udržalo na sklade iba niekoľko sekúnd. Aj modelu Mi 10 Pro stačilo na vypredanie iba zopár sekúnd.

Rovnako ako štandardný model Mi 10, tak aj variant Pro dosiahol pri svojom prvom predaji tržby vo výške viac ako 200 miliónov CNY, čo znamená, že spoločnosť musela predať 33 300 až 40 000 kusov zariadení v závislosti od ich konfigurácie.

Xiaomi nezverejnilo, kedy sa Mi 10 Pro dostane v Číne opäť do predaja, ale pri zohľadnení súčasnej situácie v krajine, spoločnosť bude pravdepodobne čeliť nedostatku zariadení série Mi 10 a zostáva iba čakať, ako sa popasuje s ďalším dopytom.

Zdroj: Weibo

Titulný obrázok: GizChina

Prečítajte si aj:

Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro oficiálne: Nový kráľ mobilnej fotografie je tu

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár