Vybitý telefón vás nerozladí ani v tej najväčšej divočine. A nemusíte mať ani kábel – samozrejme za predpokladu, že váš smartfón podporuje bezdrôtové nabíjanie. Powerbank Orava WCH-004 bude vaším zdrojom energie kedykoľvek potrebujete.

Ani ten najväčší milovník prírody a offline režimu nechce ostať počas dobrodružných ciest odkázaný napospas osudu bez spojenia s vonkajším svetom. Preto je už dnes powerbank povinnou výbavou na cesty. Orava nezaostáva a ponúka powerbank s možnosťou bezdrôtového aj klasického nabíjania.

Ak si so sebou vezmete aj USB káble, môžete si pripojiť spolu až 3 zariadenia naraz. Ideálne riešenie pre rodinné kempovačky, alebo výlety s priateľmi. Kým si zdriemnete, vaše mobily alebo smart hodinky budú zasa pri plnej sile.

Nepretržité nabíjanie smartfónu bezdrôtovo zabezpečia praktické prísavky, pomocou ktorých mobil uchytíte na bezdrôtovej zóne a neskĺzne sa vám. Zariadenie je vhodné pre všetky zariadenia, ktoré disponujú technológiu Qi.

Zásobníkom elektrickej energie je zabudovaná Li-ion batéria s kapacitou 10 000 mAh. Powerbank je šikovný, elegantný a zmestí sa do vrecka tak ako bežný smartfón, čiže na objeme batožiny vám nepridá.

Po vyčerpaní zásob elektrickej energie vaše zariadenie začne signalizovať vybitie, a vtedy si ho môžete doma nabiť cez ľubovoľný AC adaptér s jednosmerným výstupným napätím 5 V, 2 A, funkciou rýchleho nabíjania 18 W, cez počítač alebo nabíjačku do auta.

Odporúčame powerbank dobiť po každom výlete, aby ste nikdy neostali v nevýhode bez elektriny. Po zapnutí signalizuje powerbank úroveň nabitia pomocou LED indikátorov. Ak však nenájde pripojené žiadne zariadenie na nabíjanie, automaticky sa po 30 sekundách sám zhasne. Po nabití zariadenia sa zasa prepína do pohotovostného režimu.

Orava je tradičná slovenská značka, ktorá vsádza na kvalitu produktov a spoľahlivý servis. Prispôsobujeme sa najnovším trendom a aj powerbank Orava WCH-004 je zariadením, v ktorom sa kombinuje tradičná spoľahlivosť s aktuálnymi technickými možnosťami.