Powerbanka pre iPhone aj hodinky Apple Watch

0

ZENS Apple iPhone/Watch Powerbank je unikátna powerbanka, ktorá je navrhnutá na používanie so smartfónmi aj hodinkami Apple Watch. Obsahuje totiž malú bezdrôtovú plochu, ktorá dokáže bezdrôtovo indukčne nabíjať spomenuté hodinky. iPhone, resp. akýkoľvek iný smartfón, je potrebné nabíjať cez kábel, bezdrôtový prenos energie v tomto prípade nie je dostupný.

ZENS powerbanka má kapacitu 4000 mAh a kompaktné rozmery. Nabíjať dokáže pripojené zariadenia, maximálny výstup je 5 V/2 A. Nabíjanie samotnej externej batérie trvá z vybitého stavu približne 5 hodín, vstup je na úrovni 5 V/1,5 A. Powerbanka využíva micro USB konektor, nabíjanie hodiniek alebo smartfónu aktivujete stlačením napájacieho tlačidla, ktoré je hneď vedľa portov. O stave externej batérie informuje LED dióda.

Cena: 69,90 EUR
Zapožičal: WESTech

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár