ZyXEL predstavuje nové riešenie v podobe MU-MIMO Wi-Fi routeru a extendéru štandardu 802.11ac pre maximálne Wi-Fi pokrytie celej domácnosti a lepšiu a jednoduchšiu konektivitu.

S rastúcim počtom šikovných zariadení stúpa aj význam Wi-Fi, ktorú niektoré domácnosti už považujú za rovnakú nevyhnutnosť k modernému životu ako plyn, elektrinu a vodu. ZyXEL preto prichádza s riešením, ktoré celú domácnosť pokryje rýchlou gigabitovou Wi-Fi sieťou. Týmto riešením je bezdrôtový dvojpásmový gigabitový AC2200 router NBG6815 s technológiou MU-MIMO v kombinácii s bezdrôtovým dvojpásmovým gigabitovým prístupovým bodom/extendérom Armor X1, ktorý je kompatibilný so štandardom 802.11ac a využíva technológiu MU-MIMO.

zyxel_MU-MIMO_web2016_3_nowat

 

Pre optimálne využitie pásma ku streamovaniu videa v rozlišení 4k a k hraniu hier dosahujú modely NBG6815 aj Armor X1 vďaka 4×4 streamom gigabitovej Wi-Fi rýchlosti štandardu 802.11ac. Po pripojení k širšiemu pásmu, ktoré dokáže súčasne a bez spomalenia obsluhovať viac zariadení, majú užívatelia pocit, ako by z upchanej okresnej cesty vošli na prázdnu diaľnicu. Minimalistická realizácia v bielej farbe a so zabudovanou anténou ľahko zapadne do moderného interiéru. Vďaka nenápadnému vzhľadu nie je nutné zariadenie nijak skrývať, čo prináša lepší signál a menej zásahov do domácnosti.

K automatickej konfigurácii domácej siete užívateľom slúži aplikácia ZyXEL ONE ConnectTM. Hračkou je aj dočasný prístup hostí k Wi-Fi, ktorý je možné riadiť iba jedným kliknutím. Užívatelia možu sieť spravovať, bez toho, aby vôbec museli zapnúť svoj laptop.

Aplikácia ZyXEL One ConnectTM, router NBG6815 a prístupový bod/extendér Armor X1 patrí medzi nevyhnutné vybavenie šikovných domácností v digitálnom veku. Dôkazom toho je aj skutočnost, že im tajwanská vláda udelila 23. a 24. výročnú cenu Taiwan Excellence Awards.

Značky: