Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Toto prestížne ocenenie udeľované za výrobky a dizajn spoločnosť získala už štrnásty rok po sebe.

Spoločnosť Zyxel Communications aj tento rok zaznamenala mimoriadny úspech v súťaži Taiwan Excellence Awards, keď najmä zásluhou svojho rastúceho portfólia produktov pre WiFi siete typu mesh, GPON a LTE získala päť ocenení. Poriadateľom súťaže, ktorá vyvrcholila 9. novembra v Taipei, je tajwanské Ministerstvo hospodárstva. Spoločnosť Zyxel v posledných 14 rokoch zo súťaže nikdy neodišla s prázdnymi rukami a doposiaľ získala ocenenie za celkom 88 produktov.

V posledných dvoch rokoch sa spoločnosť začala výrazne orientovať na nové segmenty trhu, a to najmä na produkty pre WiFi siete typu mesh. Udelené ocenenia svedčia o tom, že tieto snahy prinášajú veľmi praktické riešenia a lepšie služby pre tuzemských aj zahraničných zákazníkov z radov súkromných osôb aj firiem.

Spoločnosť Zyxel je hrdá najmä na ocenenia, ktoré získala za svoje sieťové riešenia Multy vrátane Multy Plus, Multy U a Multy Mini. Zyxel za tento úspech do značnej miery vďačí dôrazu, ktorý venuje optimalizácii rádiofrekvenčného výkonu a tiež jednoduchému nastaveniu a správe produktov pomocou aplikácií. Produkty Multy Plus a Multy U naviac získali ocenenie 2018 Golden Pin Design Award za svoj štýlový dizajn a široké možnosti inštalácie.

Ocenenie si odniesli tiež produkty značky Zyxel určené poskytovateľom služieb, menovite 8portový optický linkový terminál 1U Pizza Box GPON OLT (OLT1408A) a integrované prístupové zariadenie 4G LTE-A (LTE3316) pre interiéry. Zyxel LTE3316, ktorý je navrhnutý s dôrazom na špičkovú kvalitu služieb, umožňuje jednoduché nastavenie pomocou aplikácie „LTE Ally“ a užívateľom prináša okamžité pripojenie po zasunutí SIM karty do zariadení bez ohľadu na to, či sú doma, v práci alebo dokonca na vzdialených miestach.

Kompletný zoznam ocenených produktov Zyxel:

  • 4G LTE-A integrované prístupové zariadenie pre interiéry (LTE3316-M604),
  • 8portový optický linkový terminál 1U Pizza Box GPON OLT (OLT1408A),
  • Trojpásmový WiFi systém Multy Plus AC3000 (WSQ60),
  • Trojpásmový WiFi systém Multy U AC2100 (WSR30),
  • Dvojpásmový WiFi systém Multy Mini AC1750 (WSQ20).

Ocenenia Taiwan Excellence Awards sú od roku 1992 udeľované produktom, ktoré vo svete stelesňujú inovatívnosť tajwanskej ekonomiky. Do  ročníku súťaže bolo prihlásených 1 200 inovatívnych produktov z rôznych hospodárskych odvetví a o víťazoch rozhodla porota zložená zo 140 členov.

Informácie o dostupnosti výrobkov vám na požiadanie oznámia miestni predajcovia značky Zyxel. Bližšie informácie sú k dispozícii na adrese www.zyxel.com.

Značky: