VIDEO TOUCHIT: Citröen C3 a jeho ConnectedCAM. Ako sa dá zdokumentovať jazda a zdieľať s priateľmi?
je kamera umiestnená pod centrálnym spätným zrkadlom a umožňuje nahrávať obraz odohrávajúci sa pred vozidlom. Jej rozlíšenie je 2 MPx a uhol záberu je 120°, čo postačuje na bežné fotky z cesty. Má tri hlavné využitia:
- Počas cesty si odfotíte zábery na krajinu, prípadne nakrútite 2 minútové videá. Tieto fotky a videá sa dajú po skončení cesty zdielať s priateľmi napr. na sociálnych sieťach.
- V prípade rozpoznania rýchleho brzdenia sa automaticky uložia 90 sekundové videá ((30 sekúnd pred nárazom / 1 minútu po náraze) do pamäte v kamere. Jej kapacita je 16 GB
- Okrem fotiek ConnectedCAM obsahuje aj informáciu o GPS. To môžete v aplikácii ConnectedCAM pre Android alebo iOS využiť napr. na to, aby ste našli svoje vozidlo odparkovaní v cudzom meste
Podobné články
21. decembra 2025
2m
Najlepšie filmy na Netflixe (50. týždeň)
20. decembra 2025
4m
Govee Ultra Bright RGBICW Pro: Pokročilý LED pásik, ktorý musíte mať (RECENZIA)
20. decembra 2025
2m
Viac než len nabíjanie: ZSE Drive otvára ultrarýchly HUB v OC Optima Košice
20. decembra 2025
2m
TP-Link predstavuje vonkajšiu inteligentnú Wi-Fi zásuvku Tapo P410M
19. decembra 2025
2m