Dôležitý hovor už nemusí byť postrachom.

Poznáte to, práve ste s niekym dotelefonovali a počas hovoru ste zabudli, že ste s ním chceli prebrať niečo dôležité. S aplikáciou Ahaaa, sa vám to viackrát nestane.

Priamo v aplikácii Ahaaa si jednoducho vytvoríte pri požadovanom kontakte poznámku a najbližšie, keď vám bude kontakt volať, prípadne budete volať vy jemu, sa na obrazovke hovoru zobrazí poznačená poznámka. Poznámky sa dajú farebne odlíšiť, aby ste ich ihneď zaručene zbadali na obrazovke a počas hovoru na nič dôležité nezabudli. Túto šikovnú pomôcku využijete počas pracovného, ako aj súkromného hovoru.

Práca s aplikáciou je jednoduchá a funguje spoľahlivo

Je dôležité poznamenať, že aplikácia je od slovenského vývojára a v Obchode Play sa vyníma s dobrým hodnotiacim skóre, na úrovni 4,7 bodu. Aplikácia je v Obchode Play dostupná zadarmo, pričom odomknutie plnej verzie umožní vytváranie a spravovanie záloh. Plnú verziu si môžete odomknúť už od 1,19 €.

Pre správne fungovanie aplikácie nezabudnite potvrdiť požadované povolenia, ako aj vykreslenia cez ďalšie aplikácie. Aplikáciu si môžete stiahnuť na odkaze nižšie.

App Store