Ako stiahnuť najnovšiu verziu Windows 10 (október 2020)?

0

Nová verzia operačného systému je dostupná, má označenie 2009.

Teda oficiálne, no to ešte neznamená, že ju uvidíte v možnostiach Windows Update aj vy. Chvíľu to potrvá a vynútenú inštaláciu cez ISO obraz neodporúčame. Microsoft viac ako inokedy dbá na čo najistejší prechod. Teda ak budete mať v systéme potenciálne nekompatibilný softvér alebo hardvérový komponent (skôr jeho ovládače), aktualizáciu pozdrží.

Je bežné, že vás na ňu začne upozorňovať, avšak zatiaľ je nebude do vášho počítača sťahovať. To sa stane až vtedy, keď budete mať systém plne pripravený na bezproblémový prechod k novej verzii. Podľa našich skúseností to ale môže trvať aj niekoľko mesiacov. Kto si predsa len trúfne na vynútenú inštaláciu aj za cenu rizika, všetky informácie nájde na webe Microsoftu pre stiahnutie októbrovej aktualizácie Windows 10.

Všetky novinky októbrovej aktualizácie zhrnul Microsoft vo svojom oficiálnom videu:

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Úsporný režim vo Windows 10

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár