Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť ANTIK Telecom obohacuje širokú ponuku televíznych kanálov pre svojich zákazníkov o ďalšie maďarské stanice RTL.

Programová štruktúra staníc Moziklub, Sorozatklub, Kölyökklub a RTL OTTHON je zameraná na rôzne žánre od detských relácií, cez obľúbené seriály a lifestylové magazíny až po klasické filmy a novinky. ANTIK tieto stanice distribuuje na Slovensku ako prvý telekomunikačný poskytovateľ.

Medzi štvoricu nových kanálov pribudne aj Film+, ktorý spoločne s ostatnými televíznymi stanicami doplní širokú škálu programov pre divákov. Novopridané tv stanice sú súčasťou maďarského balíka spoločnosti ANTIK Telecom. Tento balík je už  v súčasnosti najbohatší na Slovensku, keďže ponúka viac ako 30 maďarských staníc.

„Sme jediným telekomunikačným poskytovateľom, ktorý tieto maďarské stanice zaradil do ponuky u nás na Slovensku. Našu televíznu ponuku neustále aktualizujeme o nové kanály a rozširujeme tak portfólio staníc, ktoré môžu byť pre divákov zaujímavé. Stanice maďarskej RTL prinesú do programovej štruktúry rôznorodosť žánrov pre všetky vekové kategórie a každý si medzi nimi nájde niečo pre seba. Najmenší diváci spoznajú nových televíznych hrdinov a náročnejší diváci si vyberú z množstva seriálov a filmov v maďarskom jazyku,“  uviedol produktový riaditeľ ANTIK Telecom Vlastimil Lakatoš.

Kölyökklub je kanálom plným smiechu a dobrodružstva pre deti, ktoré sa chcú niečo naučiť aj zabaviť sa. Vďaka starostlivo vybraným programom si deti nájdu obľúbené seriály aj nových, svetoznámych hrdinov.  Film+, Moziklub a Sorozatklub sú určené predovšetkým pre fanúšikov filmov a seriálov zahraničnej produkcie i maďarskej domácej tvorby. Lifestylový kanál RTL OTTHON rozširuje obzory v gastronómii aj interiérovom dizajne a divákov vezme do európskych domácností i domovov vzdialených kultúr. Všetky spomínané tv stanice boli zaradené do ponuky maďarského balíka od 22. februára. Pre viac info o spoločnosti ANTIK Telecom a jeho službách sledujte: www.antik.sk, www.antiktv.sk

Značky: