Nová funkcia umožňuje monitorovať náklady na vozidlo a vytvárať vlastné prehľady na účely vyúčtovaní.

Fuelio je najobľúbenejšia bezplatná aplikácia na zaznamenávanie spotreby paliva a monitorovanie nákladov. V rámci najnovšej aktualizácie pribudla funkcia monitorovania počtu najazdených kilometrov. S funkciou Záznam o ceste budete môcť zaznamenávať všetky svoje výjazdy a získate tak ešte lepší prehľad o svojich výdavkoch.

Záznam o ceste do aplikácie Fuelio 7.4 zároveň pridáva ďalšiu inteligentnú funkciu – automatické spustenie. Tá vám umožní spárovať aplikáciu s akýmkoľvek zariadením Bluetooth vo vozidle, ktorá po pripojení automaticky spustí zaznamenávanie. Po zastavení vozidla a odpojení aplikácie sa monitorovanie automaticky ukončí a uloží. Všetky súbory sa ukladajú vo formáte GPX, takže ich budete môcť zdieľať a importovať do ďalších aplikácií.

Takisto je možné zo všetkých jázd vytvárať prehľady, exportovať ich do súboru vo formáte CSV a odosielať ich e-mailom, prípadne ich použiť na vypočítanie odpočtu dane. Prehľady si môžete upraviť tak, aby zahŕňali požadované dátumy a kategórie. Aplikácia Fuelio patrí pod spoločnosť Sygic, k dispozícii je bezplatne v 45 jazykoch v obchode Google Play.

App Store

Zdroj: Sygic

Prečítajte si aj:

10 aplikácií, ktoré naši redaktori aktívne používajú

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit