Aplikácia Fuelio dostala novú funkciu: Umožňuje zaznamenávať náklady spojené s každodenným cestovaním

0

Nová funkcia umožňuje monitorovať náklady na vozidlo a vytvárať vlastné prehľady na účely vyúčtovaní.

Fuelio je najobľúbenejšia bezplatná aplikácia na zaznamenávanie spotreby paliva a monitorovanie nákladov. V rámci najnovšej aktualizácie pribudla funkcia monitorovania počtu najazdených kilometrov. S funkciou Záznam o ceste budete môcť zaznamenávať všetky svoje výjazdy a získate tak ešte lepší prehľad o svojich výdavkoch.

Záznam o ceste do aplikácie Fuelio 7.4 zároveň pridáva ďalšiu inteligentnú funkciu – automatické spustenie. Tá vám umožní spárovať aplikáciu s akýmkoľvek zariadením Bluetooth vo vozidle, ktorá po pripojení automaticky spustí zaznamenávanie. Po zastavení vozidla a odpojení aplikácie sa monitorovanie automaticky ukončí a uloží. Všetky súbory sa ukladajú vo formáte GPX, takže ich budete môcť zdieľať a importovať do ďalších aplikácií.

Takisto je možné zo všetkých jázd vytvárať prehľady, exportovať ich do súboru vo formáte CSV a odosielať ich e-mailom, prípadne ich použiť na vypočítanie odpočtu dane. Prehľady si môžete upraviť tak, aby zahŕňali požadované dátumy a kategórie. Aplikácia Fuelio patrí pod spoločnosť Sygic, k dispozícii je bezplatne v 45 jazykoch v obchode Google Play.

App Store

Zdroj: Sygic

Prečítajte si aj:

10 aplikácií, ktoré naši redaktori aktívne používajú

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>