Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Atos, globálny líder v digitálnej transformácii, získal cenu Oracle Excellence Award pre špecializovaných partnerov za rok 2017 v regióne EMEA a v oblasti cloudovej infraštruktúry. Atos je globálny platinový člen siete Oracle PartnerNetwork (OPN).

Cieľom ocenení Oracle Excellence Awards pre špecializovaného partnera roka v regióne EMEA je povzbudiť k väčším inováciám členov siete Oracle PartnerNetwork, ktorí s pomocou produktov a technológií Oracle vytvárajú hodnotu a nový obchodný potenciál. Udelené ocenenie zohľadnilo inovácie spoločnosti Atos a záväzok dodávať klientom Oracle riešenia a služby pre kritické obchodné výzvy.

Atos získal ocenenie Oracle Excellence Award pre špecializovaného partnera za rok 2017 v regióne EMEA v oblasti cloudovej infraštruktúry za predvedenie excelentnosti pri vývoji hybridnej cloudovej infraštruktúry. So svojou cloudovou ponukou – Atos Canopy Orchestrated Hybrid Cloud – poskytuje Atos firmám vysoko industrializované a automatizované end-to-end služby, vrátane end-to-end orchestrácie a manažmentu viacerých typov cloudu.

Mark Nouris, globálny šéf Atos Canopy Orchestrated Hybrid Cloud hovorí: „Atos a Oracle majú dlhú a úspešnú spoločnú históriu vytvárania riešení. Podnikom našich spoločných zákazníkov pridávajú hodnotu už viac ako 20 rokov. Toto ocenenie to potvrdzuje, rovnako ako potvrdzuje naše sústredenie a expertízu pri príprave bezproblémovej zákazníckej skúsenosti, súvisiacej s migráciou do cloudu, transformáciou aplikácií a infraštruktúry, servisnou organizáciou a manažmentom viacerých typov cloudu.“

„Blahoželám Atosu k získaniu ocenenia Oracle Excellence Award pre špecializovaného partnera za rok 2017 v regióne EMEA v oblasti cloudovej infraštruktúry,“ povedal David Callaghan, senior viceprezident, Alliances and Channels, Oracle EMEA. „Je ocenením odhodlania Atosu prinášať inovatívne riešenia a je dôkazom excelentnosti pri poskytovaní riešení a služieb, ktoré klientom prinášajú skutočnú hodnotu a výsledky v oblasti podnikania.“

Ako all-inclusive poskytovateľ služieb pre Oracle má Atos znalosti i akreditácie pre úplné spektrum aplikácií, technológií a s nimi súvisiacich služieb. Viac ako 1500 profesionálov na celom svete umožňuje Atosu ponúkať odbornosť v oblasti základných technológií, vrátane databáz a middlewaru ako aj v oblastiach aplikácií pre vertikálny či horizontálny cross-sektor trhu. Platí to aj pre správu celého životného cyklu a Quality Assurance týchto technológií.

Atos je so svojimi 11 multitenantnými cloudovými centrami, 3300 cloudovými expertmi a 8 globálnymi delivery centrami na celom svete globálnym lídrom v cloudovej migrácii a správe. Spoločnosť Gartner označila Atos za lídra vo svojej správe Magic Quadrant Data Center Outsourcing & Infrastructire Utility Services (DCO/IUS) v Európe, Severnej Amerike a v regióne APAC. Spoločnosť Everest Group označila Atos za globálneho lídra v privátnom cloude a spoločnosť NelsonHall zase Atosu prisudzuje pozíciu európskeho lídra v migrácii a správe cloudovej infraštruktúry.

Značky: