Black Friday, ktorý tento rok pripadne na 25.novembra, je už tradíciou pre všetkých milovníkov techniky, ale aj hľadačov skvelých cien.

V mnohých prípadoch je tak možné získať svoj vysnívaný kus techniky za oveľa nižšie sumy a pripraviť si v predstihu darčeky na Vianoce. Aspoň doteraz to však malo háčik v podobe predierania sa priamo v kamenných predajniach.

Zariadenia HONOR si však môžete kúpiť za akciové ceny online počas celého mesiaca. Tieto Vianoce tak budú smart už počas Black Friday!

Spoločnosť HONOR sa rozhodla ponúknuť skvelé zľavy počas celého novembra a to od 1.11. až do 30.11.2022! Stačí si jednoducho vybrať z ponuky dvoch smartfónov, alebo inteligentných hodiniek, ktoré sú zľavnené až do výšky 50 Eur! Akcia platí len u vybraných predajcov.

HONOR X7: Veľká výdrž batérie a rýchle nabíjanie

Keď hľadáte neúnavného spoločníka, ktorý vydrží fungovať po celý deň, určite sa zoznámte s modelom HONOR X7. Jeho veľká 5 000 mAh batéria v kombinácií s moderným a úsporným hardvérom z neho robia šampióna vo výdrži. 20 hodín nepretržitého sledovania videí alebo 49 hodín telefonovania sú naozaj skvelými hodnotami. Ak sa vám náhodou X7 vybije, 22,5 W rýchle nabíjanie vám už po 10 minútach dodá dostatok energie na ďalšie 3 hodiny sledovania. Hardvér sa nesie v znamení modernej a úspornej čipovej sady Snapdragon 680, ktorá má dostatok výkonu na všetky vaše denné aktivity. HONOR X7 môžete získať za cenu iba 179 Eur v obchodnom dome NAY.

HONOR X7 v čiernej farbe získate v akcii tu.

HONOR X7 v striebornej farbe získate v akcii tu.

Zdroj: Honor

HONOR X6: Praktický smartfón za bezkonkurenčnú cenu

HONOR X6 hravo prekoná vaše predsudky o lacnejších smartfónoch. Charakterizuje ho veľká a výkonná 5 000 mAh batéria v štýlovom dizaje s ľahkým telom. Trojica fotoaparátov zachytí široké spektrum fotografií a scén. Pozostáva z 50 Mpx hlavného fotoaparátu, 2 Mpx snímača pre makro fotografie a 2 Mpx hĺbkového snímača. HONOR FullView displej ponúka pokrokovú funkciu ochrany očí Advanced Eye Care. 64 GB pamäť môžete navyše rozšíriť až o 1 TB prostredníctvom MicroSD karty a na záver treba spomenúť rýchlu, užívateľsky prívetivú a bezpečnú nadstavbu HONOR Magic UI 6.1 založenú na systéme Android 12, vďaka ktorej má telefón rýchle a plynulé reakcie. HONOR X6 môžete získať za cenu iba 159 Eur v obchodnom dome NAY.

HONOR X6 v modrej farbe získate v akcii tu.

HONOR X6 v čiernej farbe získate v akcii tu.

Zdroj: Honor

HONOR Watch GS3: Smart ponuka pre naše najlepšie smart hodinky

Ak hľadáte elegantné a high-endové inteligentné hodinky, HONOR Watch GS3 vám toto prianie určite splnia! Charakterizuje ich ultratenký dizajn  pozostávajúci z leštenej, nehrdzavejúcej ocele a hmotnosť len 44 g, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na komfort pri nosení. 1,43“ AMOLED dotykový displej je navyše rezistentný proti odtlačkom prstov a disponuje jasom 1 000 nitov. Navyše, sú to vôbec prvé inteligentné hodinky so zabudovanými 8-kanálovými PPG snímačmi srdcovej frekvencie, ktoré dokážu zachytiť ešte viac optických signálov. Zmeriate si s nimi aj okysličenie krvi, majú v sebe zabudovaných viac ako 100 športových režimov a vedia automaticky detegovať až 6 športových aktivít. HONOR Watch GS3 môžete získať za cenu iba 179 Eur.

HONOR Watch GS3 v čiernej farbe získate v akcii tu.

Upozornenie: Ponuka platí u vybraných predajcov. Dostupnosť a cena jednotlivých produktov sa môže zmeniť. Nezodpovedáme za žiadne chyby pri propagácii ponuky.

Pre viac informácií prosím navštívte www.hihonor.com.

Článok je uverejnený v rámci platenej spolupráce.

Prečítajte si aj: