Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, demonštruje na veľtrhu Hunkeler Innovationdays 2017 širokú škálu využitia vysokokvalitnej tlače, za ktorou stojí najnovšia inovácia značky Canon naprieč tonerovou i atramentovou technológiou tlače.

Tohoročný veľtrh Hunkeler Innovationdays prebieha na výstavisku v švajčiarskom Lucerne v dňoch 20. až 23. februára 2017.

Canon na veľtrhu Hunkeler Innovationdays vystavuje tri modely z portfólia digitálnych produkčných tlačiarní. Najväčším lákadlom je nová kontinuálna farebná atramentová tlačiareň Océ ProStream. Tento najnovší tlačový stroj navrhla spoločnosť Canon tak, aby v oblasti veľkoobjemovej komerčnej tlače ponúkol najvyššiu kvalitu a širšie možnosti pri výbere média. Všetci záujemci sa môžu na veľtrhu presvedčiť, ako si Océ ProStream poradí s produkciou rôznorodých materiálov vrátane kníh, katalógov, brožúr a materiálov pre direct mail.

Popri kontinuálnej tlačiarni Océ ProStream predvádza Canon aj schopnosti svojich vlajkových lodí z oblasti hárkových zariadení – tonerový tlačový stroj  imagePRESS C10000VP a atramentový tlačový stroj Océ VarioPrint i300. Takto spoločne tieto tri stroje návštevníkom z radu poskytovateľov tlačových služieb prezentujú širšie spektrum kvality výstupov a žiarivé reprodukcie farieb, teda možnosti, ktoré sú dnes k dispozícii v prípade tonerovej aj atramentovej technológie – a to aj pre skutočne veľké objemy tlače a pri využití štandardných substrátov.

Všetky tri tlačové stroje sú v priebehu veľtrhu k dispozícii na stánku spoločnosti Canon v živej produkcii zameranej na rôzne možnosti komerčnej tlače s využitím dokončovacích úprav. Mnohé z týchto ukážok zoznamujú záujemcov s potenciálom sofistikovanej personalizácie výstupov a začlenenia premenlivého obsahu.

Cieľom spoločnosti Canon je inšpirovať našich zákazníkov z oblasti komerčnej tlače k hľadaniu nových spôsobov, ako zaistiť svoj podnikateľský rast,“ hovorí Peter Wolff, Head of Sheet- and Web-fed Production Solutions v spoločnosti Canon Europe. „Chceme im pomôcť odhaliť potenciál na vytváranie hodnôt u ich klientov, ktoré môžu naplniť prostredníctvom premyslených obchodných modelov a technických inovácií.

Vďaka nášmu úsiliu vo vývoji produktov z oblasti kontinuálnej tlače sme dospeli do stavu, kedy naši zákazníci môžu – a to bez ohľadu na oblasť svojho podnikania – získať plnú dôveru v potenciál digitálnej tlače pramenných dát bez toho, aby museli mať obavu z obmedzenia z pohľadu kvality, produktivity alebo použiteľnosti médií. Na veľtrhu Hunkeler Innovationdays 2017 sme práve preto, aby sme mohli poskytovateľom tlačových služieb ukázať možnosti digitálnej tlače a ukázať im, ako ich využiť na podporu podnikateľských zámerov svojich vlastných klientov,“ dodáva Peter Wolff.

S cieľom demonštrovať svoje záväzky k možnostiam vytvárania ucelených produkčných riešení využívajúcich najlepšie technológie značky Canon i tretích strán riadi spoločnosť Canon na veľtrhu Hunkeler Innovationdays všetky tri uvedené tlačové stroje pomocou softwarového riešenia Océ PRISMA.

Súčasťou mnohých ukážok tlačovej produkcie sú priamo na veľtrhu aj dokončovacie úpravy pomocou rôznorodých zariadení vystavovateľov i ďalších partnerov značky Canon, a to vrátane spoločnosti Müller Martini. Návštevníci sa môžu tešiť tiež na predvedenie inline i dávkových dokončovacích úprav propagačných materiálov a kníh vytlačených na tlačovom stroji VarioPrint i300. Nebudú chýbať ani ukážky produkcie plne dokončených brožúr vytváraných pomocou imagePRESS C10000VP a inline brožúrovacieho stroja Plockmatic BLM50.

Popri živých produkčných workflow sú súčasťou stánku spoločnosti Canon i ukážky dokončovania predpripravených výstupov z kontinuálnych atramentových strojov Océ ColorStream 6000 Chroma a Océ ImageStream, a to pomocou riešenia pre výrobu kníh Hunkeler SD7-1, linky pre direct mail DP8, rezacie linky PoPP8 a linky na výrobu novinových tlačovín PoPP7. K videniu sú aj finálne úpravy kníh na stroji Müller Martini Presto II pre sedlové zošívanie (väzba V1) a na univerzálnom zošívacom stroji Meccanotecnica Universal Sewing Machine.

Značky: